Měsíční ferman pro 2023/02

Jeviště JD
Janáčkovo divadlo
Foyer JD
Janáčkovo divadlo
Zkušební jeviště JD
Janáčkovo divadlo
Zkušebna orchestru JD
Janáčkovo divadlo
Baletní sál JD
Janáčkovo divadlo
Orchestřiště JD
Janáčkovo divadlo
Zasedačka JD
Janáčkovo divadlo
Divadelní sál MD
Mahenovo divadlo
Malá scéna MD
Mahenovo divadlo
Foyer MD
Mahenovo divadlo
Velká zkušebna MD
Mahenovo divadlo
Malá zkušebna MD
Mahenovo divadlo
Zkušebna sboru MD
Mahenovo divadlo
Divadelní sál
Reduta
Mozartův sál
Reduta
Foyer Reduta
Reduta
St, 01.02.2023
10:00 - 13:00
Vzduchová zkouška
18:00 - 22:00
1. generálka
18:00 - 22:00
1. generálka
10:00 - 13:00
Blokace - V. Orenič
15:30 - 17:00
Zkouška
17:00 - 20:00
Zkouška
14:30 - 18:00
18:00 - 22:00
1. generálka
10:00 - 13:59
Zkouška
19:00 - 21:15
Repríza
14:30 - 14:59
Předání diet na zájezd
15:00 - 17:00
Zkouška
10:00 - 13:00
Technická zkouška
14:00 - 22:00
Svícená zkouška
Čt, 02.02.2023
18:00 - 22:00
2. generálka
18:00 - 22:00
2. generálka
17:00 - 18:00
18:00 - 22:00
2. generálka
09:15 - 10:00
Provozní porada
10:00 - 12:00
Blokace - L. Tesáčková
13:00 - 17:45
Natáčení/Promo Baletu
19:00 - 21:15
Repríza
10:00 - 14:00
Zkouška
10:00 - 14:00
Svícená zkouška
Pá, 03.02.2023
19:00 - 21:30
1. premiéra
ABO: PO
14:30 - 18:00
10:00 - 14:00
Zkouška
19:00 - 22:00
Repríza
Zájezd - Tel Aviv
05:00 - 23:59
Programování a implementace navážecího stolu
So, 04.02.2023
14:00 - 15:30
Oprašovací zkouška
20:00 - 21:20
Repríza
Zájezd - Tel Aviv
05:00 - 23:59
Programování a implementace navážecího stolu
Ne, 05.02.2023
19:00 - 21:40
2. premiéra
ABO: O3
Repríza
Zájezd - Tel Aviv
05:00 - 23:59
Programování a implementace navážecího stolu
Po, 06.02.2023
18:00 - 21:00
Oprašovací zkouška
14:30 - 18:00
09:00 - 13:00
Zkouška
19:00 - 21:45
Derniéra
Zájezd - Tel Aviv
05:00 - 23:59
Programování a implementace navážecího stolu
Út, 07.02.2023
11:00 - 14:00
Zkouška
19:00 - 21:25
Repríza
ABO: B1
18:30 - 18:50
lektorský úvod k představení
13:00 - 16:00
Zkouška
17:00 - 20:00
Zkouška
14:30 - 18:00
09:00 - 10:00
Plánovací porada
10:00 - 11:00
UROJO
Repríza
10:00 - 14:00
Zkouška
Zájezd - Tel Aviv
05:00 - 23:59
Programování a implementace navážecího stolu
St, 08.02.2023
19:00 - 21:25
Repríza
ABO: DB, VJ
17:00 - 20:00
Zkouška
14:30 - 18:00
09:00 - 14:00
Svícená zkouška
15:00 - 21:00
Svícená zkouška
Zájezd - Tel Aviv
05:00 - 23:59
Programování a implementace navážecího stolu
Čt, 09.02.2023
18:00 - 22:00
Oprašovací zkouška
10:45 - 11:45
Prohlídka divadelních budov
17:00 - 20:00
Zkouška
09:30 - 12:30
Zkouška
16:00 - 18:00
10:00 - 13:00
Zkouška
13:30 - 16:30
Svícená zkouška
18:00 - 22:00
Ověřovací zkouška
Zájezd - Tel Aviv
05:00 - 23:59
Programování a implementace navážecího stolu
Pá, 10.02.2023
19:00 - 21:30
Repríza
ABO: DO
14:30 - 18:00
09:00 - 12:00
Zkouška
19:00 - 21:45
Repríza
12:00 - 13:00
Zkouška
Repríza
So, 11.02.2023
19:00 - 22:10
Derniéra
11:00 - 12:00
Pronájem
18:00 - 20:00
Repríza
Ne, 12.02.2023
17:00 - 19:30
Repríza
19:00 - 20:40
Repríza
18:30 - 18:55
Lektorský úvod
14:00 - 15:05
Repríza
Po, 13.02.2023
10:00 - 13:00
Repríza
14:30 - 18:00
09:00 - 13:00
Zkouška
13:01 - 23:59
Zlomek Vávra - Dva úplně nazí muži (UH)
10:00 - 14:00
Ověřovací zkouška
15:00 - 20:00
Světelné korekce
21:00 - 22:30
Repríza
Út, 14.02.2023
18:00 - 21:00
09:30 - 12:30
Zkouška
14:30 - 18:00
10:00 - 14:00
Zkouška
18:00 - 22:00
Zkouška
10:00 - 14:00
1. hlavní zkouška
18:00 - 22:00
2. hlavní zkouška
14:00 - 14:30
Připomínky
22:00 - 22:30
Připomínky
St, 15.02.2023
11:00 - 14:00
Zkouška
17:00 - 21:00
Zkouška
18:00 - 21:00
Nahrávání
14:30 - 18:00
09:00 - 13:00
Zkouška
19:00 - 22:05
Repríza
ABO: DČ, VR
18:30 - 18:55
Lektorský úvod
10:00 - 14:00
1. generálka
18:00 - 22:00
2. generálka
14:00 - 14:30
Připomínky
22:00 - 22:30
Připomínky
Čt, 16.02.2023
15:00 - 16:00
Zkouška
16:00 - 17:00
Zkouška jízd
18:00 - 22:00
1. generálka
18:00 - 21:00
13:00 - 16:00
Zkouška Collegium
17:00 - 18:00
09:30 - 13:30
Zkouška
19:00 - 21:55
Repríza
17:00 - 18:00
Repríza
18:30 - 18:55
Lektorský úvod
10:00 - 14:00
3. generálka
Pá, 17.02.2023
17:30 - 18:00
Zkouška jízd
19:00 - 22:30
Repríza
18:30 - 19:00
Lektorský úvod
14:30 - 18:00
10:00 - 14:00
Zkouška
19:00 - 21:00
Premiéra
ABO: PČR
So, 18.02.2023
Repríza
15:00 - 16:00
Repríza
19:00 - 21:00
Repríza
ABO: ČR3
18:30 - 18:55
Lektorský úvod
Ne, 19.02.2023
15:30 - 16:00
Zkouška jízd
17:00 - 20:30
Repríza
16:30 - 17:00
Lektorský úvod
17:00 - 19:30
Repríza
17:00 - 19:15
Repríza
Po, 20.02.2023
18:00 - 22:00
Zkouška
14:30 - 18:00
10:00 - 14:00
1. hlavní zkouška
10:00 - 11:00
Repríza
19:00 - 21:00
Repríza
Út, 21.02.2023
18:00 - 22:00
Oprašovací zkouška
14:30 - 18:00
10:00 - 14:00
2. hlavní zkouška
Repríza
St, 22.02.2023
11:00 - 12:15
Repríza
19:00 - 23:00
Repríza
18:30 - 19:00
Lektorský úvod
14:30 - 18:00
10:00 - 14:00
1. generálka
15:00 - 16:30
Schůzka k veřejné kulturní instituci
19:00 - 21:00
Repríza
ABO: VH3
18:30 - 18:55
Lektorský úvod
Čt, 23.02.2023
19:00 - 21:15
Repríza
17:00 - 18:00
10:00 - 14:00
2. generálka - veřejná
19:00 - 21:00
Repríza
18:30 - 18:55
Lektorský úvod
Pá, 24.02.2023
19:00 - 21:25
Repríza
14:30 - 18:00
19:00 - 21:00
Premiéra
ABO: PČM
Repríza
So, 25.02.2023
17:00 - 19:25
Repríza
ABO: DM, VS
19:00 - 21:00
Repríza
ABO: ČM3
17:00 - 19:00
Repríza
ABO: ČR2
Ne, 26.02.2023
17:00 - 19:40
Repríza
ABO: O2
19:00 - 21:00
Repríza
Repríza
Po, 27.02.2023
10:00 - 13:00
Zkouška
18:00 - 21:00
Zkouška
14:30 - 18:00
19:00 - 20:35
Repríza
18:30 - 18:55
Lektorský úvod
10:00 - 14:00
1. čtená zkouška
12:00 - 17:00
Svícená zkouška
18:00 - 22:00
Svícená zkouška
Út, 28.02.2023
10:00 - 13:00
Zkouška
19:00 - 21:25
Repríza
ABO: DV, VS2
14:30 - 18:00
19:00 - 21:45
Repríza
10:00 - 14:00
Svícená zkouška
16:00 - 22:00
Svícená zkouška
© 2015 ZAS Group