Týdenní ferman pro období od 19.02.2024 do 25.02.2024

Jeviště JD
Janáčkovo divadlo
Foyer JD
Janáčkovo divadlo
Zkušební jeviště JD
Janáčkovo divadlo
Sborový sál JD
Janáčkovo divadlo
Zkušebna orchestru JD
Janáčkovo divadlo
Baletní sál JD
Janáčkovo divadlo
Ansámblová zkušebna
Janáčkovo divadlo
Korepetiční místnost 5.31
Janáčkovo divadlo
Korepetiční místnost 5.34
Janáčkovo divadlo
Zasedačka JD
Janáčkovo divadlo
Po, 19.02.2024
17:00 - 21:00
Zkouška
Poznámka 1: TECH. VED: Náznak scény dle dispozic O. Blahy
17:00 - 21:00
Aranžovací zkouška
Umělecké vedení: Alechkevitch G., Blaha O., Ivanović M., Radok D., Tyshko K.
Umělci: Šrejma Kačírková J., Šťáva J.
Poznámka 1: Scéna 6, 7, 2, 9, 11
Poznámka 2: + J. Tajovská, R. Hájek, D. Pernica || + nápověda
10:00 - 13:00
Zkouška
Umělecké vedení: Buchta M.
Poznámka 1: Celý sbor
10:30 - 12:00
Waldorfská škola
Umělecké vedení: Houfová J.
Umělci: Klecker J., Široká A.
Poznámka 1: Setkání Waldorfské školy s panem dirigentem Kleckerem
14:00 - 18:00
Zkouška
10:00 - 18:00
Servis harf
10:00 - 12:00
Zkouška
Umělecké vedení: Pinzow M.
Umělci: Hrochová J.
12:00 - 13:00
Zkouška
Umělecké vedení: Pinzow M.
Umělci: Nosek V.
Út, 20.02.2024
10:00 - 12:00
FOCENÍ
Poznámka 1: Hromadné focení všech zaměstnanců NdB na jevišti Janáčkova divadla
Poznámka 2: 9:45 - 10:00 otevřen hlavní vchod do JD || 9:50 bude otevřeno hlediště
10:00 - 12:00
FOCENÍ
Poznámka 1: Hromadné focení všech zaměstnanců NdB na jevišti Janáčkova divadla
10:00 - 12:00
FOCENÍ
Poznámka 1: Focení všech zaměstnanců NdB na jevišti Janáčkova divadla
19:00 - 21:45
Repríza
Umělecké vedení: Buchta M., Orenič V., Šnajdr P.
Umělci: Hoza R., Kfelíř D., Klečanská J., Mikecz K., Musil I., Nosek V., Pavlíček M., Plachetková J., Rovná V., Součková D., Šrejma M., Šťáva J., Veselý M., Zerhauová J.
10:30 - 14:00
Aranžovací zkouška
Umělecké vedení: Blaha O., Houfová J., Ivanović M., Karasová D., Radok D.
Umělci: Krejčí V., Šrejma Kačírková J.
Poznámka 1: Scéna 10, (popř. i scéna 3)
Poznámka 2: + R. Hájek, D. Pernica || + nápověda
10:30 - 14:00
Zkouška
Poznámka 1: TECH. VED: Náznak scény dle dispozic O. Blahy
17:00 - 20:00
Zkouška
Poznámka 1: TECH. VED: Náznak scény dle dispozic O. Blahy
17:00 - 20:00
Zkouška
Umělecké vedení: Blaha O., Ivanović M., Radok D., Tyshko K.
Umělci: Berger P., Gattringerová E.
Poznámka 1: Scéna 8
Poznámka 2: + J. Tajovská, R. Hájek, D. Pernica || + nápověda
11:00 - 13:00
Zkouška
Umělecké vedení: Buchta M.
Poznámka 1: + Veselá vdova
Poznámka 2: Po skončení focení, blokace focení je orientační.
Poznámka 3: Celý sbor
16:00 - 18:30
Zkouška dětského sboru
14:00 - 18:00
Zkouška
10:00 - 16:00
Servis harf
17:00 - 18:00
Zkouška
Umělecké vedení: Pinzow M.
Umělci: Široká A.
11:00 - 12:00
Zkouška
Umělecké vedení: Pinzow M.
Umělci: Šedrlová D.
12:00 - 13:00
Zkouška
Umělecké vedení: Pinzow M.
Umělci: Nosek V.
13:00 - 14:00
Zkouška
Umělecké vedení: Pinzow M.
Umělci: Hrochová J.
14:00 - 15:00
Zkouška
Umělecké vedení: Pinzow M.
Umělci: Gattringerová E.
10:30 - 12:30
Explikační porada
St, 21.02.2024
17:30 - 18:00
Aranžovací zkouška
Umělci: Hoza T., Levíček P., Masaryková M., Široká A.
19:00 - 22:00
Repríza
Umělecké vedení: Buchta M., Houfová J., Maťašová V., Olos O., Orenič V.
Umělci: Cukrová M., Esterková E., Gattringerová E., Hoza T., Karas P., Levíček P., Masaryková M., Matoušek D., Nosek V., Szendiuch D., Široká A., Škarka J., Vantuchová J.
18:30 - 19:00
Dramaturgický úvod
Umělecké vedení: Částková P.
10:00 - 14:00
Zkouška
Poznámka 1: TECH. VED: Náznak scény dle dispozic O. Blahy
10:00 - 14:00
Aranžovací zkouška
Umělecké vedení: Blaha O., Ivanović M., Karasová D., Radok D., Tyshko K.
Umělci: Jägerová M., Pavlů I., Součková D., Šrejma Kačírková J., Šťáva J.
Poznámka 1: 10:00 - Scéna 1: Šťáva, Součková, Pavlů, Jägerová
Poznámka 2: 11:00 - Scéna 2 a 12: Kačírková, Šťáva, Součková, Pavlů, Jägerová || 12:30 Scéna 9: Kačírková, Šťáva
Poznámka 3: + J. Tajovská, R. Hájek, D. Pernica || + nápověda
17:00 - 20:00
Zkouška
Umělecké vedení: Alechkevitch G., Blaha O., Ivanović M., Radok D.
Umělci: Krejčí V., Šrejma Kačírková J.
Poznámka 1: Scéna 3, (popř i 10)
Poznámka 2: + J. Tajovská, R. Hájek, D. Pernica || + nápověda
17:00 - 20:00
Zkouška
Poznámka 1: TECH. VED: Náznak scény dle dispozic O. Blahy
10:00 - 13:00
Zkouška
Umělecké vedení: Buchta M., Koňárek P.
Poznámka 1: 10:00 - Pašije celý sbor
Poznámka 2: 11:00 - Orlando celý sbor
14:00 - 18:00
Zkouška
10:00 - 11:00
Zkouška
Umělecké vedení: Pinzow M.
Umělci: Hoza R.
17:30 - 18:00
Ansámblová zkouška
Umělecké vedení: Olos O.
Umělci: Cukrová M., Gattringerová E., Vantuchová J.
10:00 - 11:00
Zkouška
Umělecké vedení: Tyshko K.
Umělci: Levíček P.
16:00 - 17:00
Zkouška
Umělecké vedení: Alechkevitch G.
Umělci: Berger P.
09:30 - 10:30
Schůzka Litomyšl
Poznámka 1: Jiří Heřman, Adéla Szturcová, zástupci dílen, technika.
11:00 - 14:00
Velká dramaturgická rada
Čt, 22.02.2024
10:00 - 14:00
Zkouška
Poznámka 1: TECH. VED: Náznak scény dle dispozic O. Blahy
10:00 - 14:00
Aranžovací zkouška
Umělecké vedení: Blaha O., Houfová J., Ivanović M., Karasová D., Radok D.
Umělci: Berger P., Šrejma Kačírková J.
Poznámka 1: Scéna 4, 13
Poznámka 2: + dvojnice (Vébr)
Poznámka 3: + J. Tajovská, R. Hájek, D. Pernica || + nápověda
17:00 - 20:00
Zkouška
Umělecké vedení: Blaha O., Ivanović M., Radok D., Tyshko K.
Umělci: Berger P., Gattringerová E., Šrejma Kačírková J., Šťáva J.
Poznámka 1: 17:00 Scéna 5 — Kačírková, Berger, Gattringerová
Poznámka 2: 18:30 Scéna 8 — Šťáva, Kačírková, Berger, Gattringerová
Poznámka 3: + J. Tajovská, R. Hájek, D. Pernica || + nápověda
17:00 - 20:00
Zkouška
Poznámka 1: TECH. VED: Náznak scény dle dispozic O. Blahy
17:30 - 19:00
Zkouška dětského sboru
09:30 - 12:30
Zkouška
Umělecké vedení: Alechkevitch G., Kružík R.
14:00 - 16:00
Pronájem - K. Mitáš
14:00 - 18:00
Zkouška
17:45 - 19:00
Zkouška
Poznámka 1: Eriko Wakizono
Pá, 23.02.2024
17:15 - 17:45
Zkouška
Umělecké vedení: Kružík R.
Poznámka 1: Zvuková zkouška
18:00 - 20:40
Repríza
Umělecké vedení: Kružík R.
Umělci: Krejčí V., Nykl D., Samek R., Šedrlová D.
Poznámka 1: Sóla zpěv Straková Šedrlová - Krejčí - Samek - Nykl
17:15 - 17:45
Repríza
14:00 - 18:00
Zkouška
So, 24.02.2024
18:00 - 20:40
Repríza
Umělecké vedení: Kružík R.
Umělci: Briscein A., Krejčí V., Nykl D., Šedrlová D.
17:15 - 17:45
Repríza
Ne, 25.02.2024
19:00 - 22:00
Repríza
© 2015 ZAS Group