Týdenní ferman pro období od 22.04.2024 do 28.04.2024

Jeviště JD
Janáčkovo divadlo
Foyer JD
Janáčkovo divadlo
Zkušební jeviště JD
Janáčkovo divadlo
Sborový sál JD
Janáčkovo divadlo
Baletní sál JD
Janáčkovo divadlo
Korepetiční místnost 5.33
Janáčkovo divadlo
Zasedačka JD
Janáčkovo divadlo
Divadelní sál
Reduta
Foyer Reduta
Reduta
Po, 22.04.2024
Technická zkouška
12:00 - 14:00
Úvod
Umělecké vedení: Adamová S., Částková P., Heřman J., Karasová D., Kodet J., Kružík R., Šnajdr P.
Umělci: Bařák L., Cukrová M., Hoza T., Hrochová J., Jägerová M., Koplík O., Licht M., Nosek V., Nykl D., Šedrlová D., Škarka J., Šveda R.
Poznámka 1: 12:00 - 13:00 - úvod (introduction) – všichni soli + tanečníci (dancers) || + M. Řihák, D. Pernica, A. Hric
Poznámka 2: 13:00 - 14:00 - Prologue – Orlando m., Orlando f., Judge, Reporter, Greene, Poet I, Poet II + tanečníci || + nápověda
Poznámka 3: Na zkoušce se fotí za účelem propagace NdB. // The rehearsal will be photographed for NdB promotion purposes.
12:00 - 14:00
Úvod + zkouška
Poznámka 1: TECH. VED: Dle dispozic S. Adamové
18:00 - 21:00
Zkouška
Poznámka 1: TECH. VED: Náznak scény dle dispozic S. Adamové
18:00 - 21:00
Aranžovací zkouška
Umělecké vedení: Adamová S., Alechkevitch G., Heřman J., Kodet J., Kružík R., Tyshko K.
Umělci: Cukrová M., Koplík O., Licht M., Nosek V., Nykl D., Šedrlová D., Škarka J., Šveda R.
Poznámka 1: Soli (with director) + tanečníci-muži (male dancers)
Poznámka 2: Prologue, Scenes 1.1, 1.2, 1.3
Poznámka 3: + M. Řihák, D. Pernica, A. Hric || + nápověda
14:00 - 18:00
Zkouška
10:00 - 12:00
Zkouška
Umělecké vedení: Houfová J.
Umělci: Hrochová J.
10:00 - 13:00
Zkouška
Poznámka 1: herecká zkouška v dekoraci
18:00 - 22:00
1. hlavní zkouška
Poznámka 1: nástup v 17:00, opona v 18:00
Poznámka 2: focení M. Olbrzymek (ihned po průjezdu výběr a odeslání fotek do programu)
Út, 23.04.2024
Technická zkouška
Poznámka 1: Předání scény 14:00
10:00 - 14:00
Aranžovací zkouška
Umělecké vedení: Adamová S., Heřman J., Houfová J., Karasová D., Kodet J., Kružík R.
Umělci: Cukrová M., Koplík O., Licht M., Nosek V., Nykl D., Šedrlová D., Škarka J., Šveda R.
Poznámka 1: Ar. zk. – soli (with director) + tanečníci (dancers)
Poznámka 2: Scenes 1.2, 1.3, 1.4
Poznámka 3: + M. Řihák, D. Pernic, A. Hric || + nápověda
10:00 - 14:00
Zkouška
Poznámka 1: TECH. VED: Náznak scény dle dispozic S. Adamové
19:00 - 21:00
Zkouška
Umělecké vedení: Adamová S., Alechkevitch G., Heřman J., Kodet J., Kružík R., Tyshko K.
Umělci: Cukrová M., Koplík O., Licht M., Nosek V., Nykl D., Šedrlová D., Škarka J., Šveda R.
Poznámka 1: Ar. zk. – soli (with director) + tanečníci (dancers)
Poznámka 2: Scenes 1.2, 1.3, 1.4
Poznámka 3: + M. Řihák, D. Pernic, A. Hric || + nápověda
19:00 - 21:00
Zkouška
Poznámka 1: TECH. VED: Náznak scény dle dispozic S. Adamové
10:00 - 13:00
Zkouška
Umělecké vedení: Koňárek P.
Poznámka 1: Nestudovaní
16:00 - 18:30
Zkouška dětského sboru
14:00 - 18:00
Zkouška
15:00 - 17:00
Explikační porada
Poznámka 1: Manon Lescaut
Poznámka 2: 15:00 kostýmy
Poznámka 3: 15:45 scéna
10:00 - 14:00
2. hlavní zkouška
Poznámka 1: nástup v 9:00, opona v 10:00
Poznámka 2: přítomnost fotograf
15:00 - 18:00
Svícená zkouška - rezerva
19:00 - 20:30
Repríza
Poznámka 1: V. Kuzník, M. Dalecký, R. Blumaier, J. Kniha
St, 24.04.2024
17:30 - 18:00
Zkouška
Poznámka 1: Dvojnice + O. Blaha
19:00 - 22:15
Repríza
Umělecké vedení: Alechkevitch G., Blaha O., Ivanović M., Koňárek P.
Umělci: Berger P., Gattringerová E., Hoza T., Jägerová M., Krejčí V., Pavlů I., Součková D., Šrejma Kačírková J., Šťáva J.
09:00 - 11:00
Poznámka 1: workshop 30 žáků + prohlídka (jeviště, hlediště, tunel)
10:00 - 12:00
Zkouška
Poznámka 1: TECH. VED: Náznak scény dle dispozic S. Adamové
10:00 - 12:00
Aranžovací zkouška
Umělecké vedení: Adamová S., Heřman J., Karasová D., Kružík R.
Umělci: Hoza T., Koplík O., Licht M., Nosek V., Nykl D., Šedrlová D., Škarka J., Šveda R.
Poznámka 1: Ar. zk. – soli (with director)
Poznámka 2: Scenes 1.4, 1.5, 1.7, 1.8
Poznámka 3: + M. Řihák, D. Pernica, A. Hric || + nápověda
18:00 - 22:00
Zkouška
Umělecké vedení: Heřman J., Houfová J., Šnajdr P., Tyshko K.
Umělci: Cukrová M., Hoza T., Koplík O., Licht M., Mikulková H., Nosek V., Nykl D., Šedrlová D., Škarka J., Zaplatilová V.
Poznámka 1: Ar. zk. – soli (with director)
Poznámka 2: Scenes 1.6, 1.7, 1.8
Poznámka 3: + M. Řihák, D. Pernic, A. Hric || + nápověda
10:00 - 13:00
Zkouška
Umělecké vedení: Buchta M.
Poznámka 1: Celý sbor
09:00 - 11:00
Zkouška tanečníci
14:00 - 18:00
Zkouška
10:00 - 14:00
1. generálka
Poznámka 1: nástup v 9:00, opona v 10:00
Poznámka 2: natáčení záznamu inscenace - J .Fuksa
Poznámka 3: přítomnost zaměstnanců NdB
Čt, 25.04.2024
ČISTÍCÍ DEN
10:30 - 11:30
Prohlídka divadelních budov
10:00 - 13:00
Aranžovací zkouška
17:30 - 19:00
14:00 - 18:00
Zkouška
09:15 - 10:15
Provozní porada
15:00 - 16:00
Porada opery
10:00 - 14:00
2. generálka - veřejná
Poznámka 1: nástup v 9:00, opona v 10:00
Poznámka 2: Česká televize - Z. Petrů, rozhovory budou určeny
19:00 - 20:20
Předpremiéra
15:00 - 17:00
Explikační porada
Poznámka 1: prosím o standardní nachystání stolků a židlí
Poznámka 2: na poradu navazuje expl. porada ke křtu knihy v Redutě
Pá, 26.04.2024
11:30 - 14:00
Zkouška
Poznámka 1: WALKING MAD ZKOUŠKA SE STĚNOU
19:00 - 21:10
Repríza
09:00 - 11:00
Workshop - blokace
Poznámka 1: Workshop: Jak se dělá opera
Poznámka 2: Foyer + prohlídka JD
Poznámka 3: Požadavky: odemčené WC, příchod školy hl vchodem
10:00 - 14:00
Aranžovací zkouška
18:00 - 21:00
Zkouška
14:00 - 18:00
Zkouška
09:45 - 11:00
Blokace JAMU
06:00 - 16:00
Repríza
19:00 - 20:20
Premiéra
So, 27.04.2024
17:00 - 20:00
Repríza
16:30 - 17:00
Dramaturgický úvod
Poznámka 1: Dramaturgický úvod - Patricie Částková
17:00 - 19:00
Repríza
Poznámka 1: alt. V. Radačovská, A. Rossi, S. Michálková
Poznámka 2: 16:30 zvuková zkouška - nastavení portů + zvukař
Ne, 28.04.2024
17:00 - 19:40
Repríza
14:00 - 15:15
Repríza
20:30 - 22:00
Repríza
Poznámka 1: LiStOVáNí.cz: Než natáhnu brka (Antti Tuomainen)
© 2015 ZAS Group