Týdenní ferman pro období od 19.02.2024 do 25.02.2024

Jeviště JD
Janáčkovo divadlo
Foyer JD
Janáčkovo divadlo
Zkušební jeviště JD
Janáčkovo divadlo
Sborový sál JD
Janáčkovo divadlo
Zkušebna orchestru JD
Janáčkovo divadlo
Baletní sál JD
Janáčkovo divadlo
Ansámblová zkušebna
Janáčkovo divadlo
Korepetiční místnost 5.31
Janáčkovo divadlo
Korepetiční místnost 5.34
Janáčkovo divadlo
Zasedačka JD
Janáčkovo divadlo
Divadelní sál MD
Mahenovo divadlo
Malá zkušebna MD
Mahenovo divadlo
Divadelní sál
Reduta
Mozartův sál
Reduta
Foyer Reduta
Reduta
Zkušebna Rooseveltova
Rooseveltova 13
Velký baletní sál
Ředitelství
Střední baletní sál
Ředitelství
Po, 19.02.2024
17:00 - 21:00
Zkouška
Poznámka 1: TECH. VED: Náznak scény dle dispozic O. Blahy
17:00 - 21:00
Aranžovací zkouška
Umělecké vedení: Alechkevitch G., Blaha O., Ivanović M., Radok D., Tyshko K.
Umělci: Šrejma Kačírková J., Šťáva J.
Poznámka 1: Scéna 6, 7, 2, 9, 11
Poznámka 2: + J. Tajovská, R. Hájek, D. Pernica || + nápověda
10:00 - 13:00
Zkouška
Umělecké vedení: Buchta M.
Poznámka 1: Celý sbor
10:30 - 12:00
Waldorfská škola
Umělecké vedení: Houfová J.
Umělci: Klecker J., Široká A.
Poznámka 1: Setkání Waldorfské školy s panem dirigentem Kleckerem
14:00 - 18:00
Zkouška
10:00 - 18:00
Servis harf
10:00 - 12:00
Zkouška
Umělecké vedení: Pinzow M.
Umělci: Hrochová J.
12:00 - 13:00
Zkouška
Umělecké vedení: Pinzow M.
Umělci: Nosek V.
10:00 - 20:00
Technická zkouška
Poznámka 1: předání scény proběhne v 15:00 na jevišti
10:00 - 12:00
Představení pro školy K. Pazourková
19:00 - 21:15
Repríza
Poznámka 1: alt. I. Hrušková, M. Blažková, N. Madejová, J. Šíma, V. Obdržálek
09:30 - 09:50
Dramaturgický úvod Matka
Poznámka 1: mikrofon, podium, 90 židlí divadelně
Poznámka 2: dramaturgický úvod vede Vít Kořínek
12:00 - 13:00
Debata po představení
Poznámka 1: mikrofon, podium, židle divadelně
15:30 - 17:30
Zkouška
Poznámka 1: NDB 2
Poznámka 3: ASISTENTI
10:00 - 11:00
Trénink
Poznámka 1: ŽENY: KLIMENTOVÁ/KUBÁTOVÁ
11:15 - 14:00
Zkouška
Poznámka 1: BEETHOVEN SÓLA/BAJADÉRA
Poznámka 3: ASISTENTI/MRKOS
15:30 - 17:30
Zkouška
Poznámka 1: BAJADÉRA SÓLA
Poznámka 3: ASISTENTI/KOLEGAROVÁ
10:00 - 11:00
Trénink
Poznámka 1: MUŽI: KOSÍKOVÁ/DUCHALÍK
11:15 - 14:00
Zkouška
Poznámka 1: BAJADÉRA
Poznámka 3: ASISTENTI
15:30 - 17:30
Zkouška
Poznámka 1: COCO SÓLA
Poznámka 3: ASISTENTI
Út, 20.02.2024
10:00 - 12:00
FOCENÍ
Poznámka 1: Hromadné focení všech zaměstnanců NdB na jevišti Janáčkova divadla
Poznámka 2: 9:45 - 10:00 otevřen hlavní vchod do JD || 9:50 bude otevřeno hlediště
10:00 - 12:00
FOCENÍ
Poznámka 1: Hromadné focení všech zaměstnanců NdB na jevišti Janáčkova divadla
10:00 - 12:00
FOCENÍ
Poznámka 1: Focení všech zaměstnanců NdB na jevišti Janáčkova divadla
19:00 - 21:45
Repríza
Umělecké vedení: Buchta M., Orenič V., Šnajdr P.
Umělci: Hoza R., Kfelíř D., Klečanská J., Mikecz K., Musil I., Nosek V., Pavlíček M., Plachetková J., Rovná V., Součková D., Šrejma M., Šťáva J., Veselý M., Zerhauová J.
10:30 - 14:00
Zkouška
Poznámka 1: TECH. VED: Náznak scény dle dispozic O. Blahy
10:30 - 14:00
Aranžovací zkouška
Umělecké vedení: Blaha O., Houfová J., Ivanović M., Karasová D., Radok D.
Umělci: Krejčí V., Šrejma Kačírková J.
Poznámka 1: Scéna 10, (popř. i scéna 3)
Poznámka 2: + R. Hájek, D. Pernica || + nápověda
17:00 - 20:00
Zkouška
Umělecké vedení: Blaha O., Ivanović M., Radok D., Tyshko K.
Umělci: Berger P., Gattringerová E.
Poznámka 1: Scéna 8
Poznámka 2: + J. Tajovská, R. Hájek, D. Pernica || + nápověda
17:00 - 20:00
Zkouška
Poznámka 1: TECH. VED: Náznak scény dle dispozic O. Blahy
11:00 - 13:00
Zkouška
Umělecké vedení: Buchta M.
Poznámka 1: + Veselá vdova
Poznámka 2: Po skončení focení, blokace focení je orientační.
Poznámka 3: Celý sbor
16:00 - 18:30
Zkouška dětského sboru
14:00 - 18:00
Zkouška
10:00 - 16:00
Servis harf
17:00 - 18:00
Zkouška
Umělecké vedení: Pinzow M.
Umělci: Široká A.
11:00 - 12:00
Zkouška
Umělecké vedení: Pinzow M.
Umělci: Šedrlová D.
12:00 - 13:00
Zkouška
Umělecké vedení: Pinzow M.
Umělci: Nosek V.
13:00 - 14:00
Zkouška
Umělecké vedení: Pinzow M.
Umělci: Hrochová J.
14:00 - 15:00
Zkouška
Umělecké vedení: Pinzow M.
Umělci: Gattringerová E.
10:30 - 12:30
Explikační porada
11:00 - 14:00
Zkouška
Poznámka 1: herecká zkouška v dekoraci; 11:00-12:00 str. 12-20 (pí Groszmannová, pí Štvrtecká, pí Lorenc, sl. Skalová, p. Bumbálek, p. Dejmal, p. Bláha)
Poznámka 2: 12:00-14:00 str. 20-28 (pí Groszmannová, pí Štvrtecká, pí Lorenc, sl. Skalová, p. Bumbálek, p. Dejmal, p. Bláha, p. Šulaj, p. Výtisk, p. Grygar)
18:00 - 22:00
Zkouška
Poznámka 1: herecká zkouška v dekoraci
Poznámka 2: 18:00-20:00 str. 29-41 (pí Groszmannová, pí Lorenc, p. Bumbálek, p. Dejmal, p. Bláha, p. Šulaj) / 20:00-22:00 str. 41-51 (pí Groszmannová, p. Šulaj, p. Výtisk)
09:00 - 09:50
Zkouška
Poznámka 1: 9:00 J. Štvrtecká / 9:15 J. Štvrtecká, T. Groszmannová, I. Dejmal / 9:30 J. Štvrtecká, T. Groszmannová, I. Dejmal, T. Šulaj
Poznámka 2: vede P. Svozílek
10:00 - 11:05
Představení pro školy J. Zajíčková
Poznámka 1: alt. Z. Černá, D. Hřebíček
19:00 - 21:15
Repríza
Poznámka 1: PROSÍME O VYTŘENÍ PODLAHY NEJPOZDĚJI V 18:00. DĚKUJEME
Poznámka 2: prosíme o stream představení
Poznámka 3: Před Pamúšíkem prosím pustit dokument NdB2
15:30 - 17:30
Zkouška
Poznámka 1: NDB 2
Poznámka 3: ASISTENTI
11:00 - 12:00
Trénink
Poznámka 1: ŽENY: KLIMENTOVÁ/DUCHALÍK
12:15 - 14:00
Zkouška
Poznámka 1: BEETHOVEN/BAJADÉRA
Poznámka 3: ASISTENTI/MRKOS
15:30 - 17:30
Zkouška
Poznámka 1: COCO MUŽI
Poznámka 3: ASISTENTI/KOLEGAROVÁ
11:00 - 12:00
Trénink
Poznámka 1: MUŽI: KOSÍKOVÁ/NAHRÁVKA
12:15 - 14:00
Zkouška
Poznámka 1: BAJADÉRA
Poznámka 3: ASISTENTI
15:30 - 17:30
Zkouška
Poznámka 1: BAJADÉRA SÓLA
Poznámka 3: ASISTENTI
St, 21.02.2024
17:30 - 18:00
Aranžovací zkouška
Umělci: Hoza T., Levíček P., Masaryková M., Široká A.
19:00 - 22:00
Repríza
Umělecké vedení: Buchta M., Houfová J., Maťašová V., Olos O., Orenič V.
Umělci: Cukrová M., Esterková E., Gattringerová E., Hoza T., Karas P., Levíček P., Masaryková M., Matoušek D., Nosek V., Szendiuch D., Široká A., Škarka J., Vantuchová J.
18:30 - 19:00
Dramaturgický úvod
Umělecké vedení: Částková P.
10:00 - 14:00
Zkouška
Poznámka 1: TECH. VED: Náznak scény dle dispozic O. Blahy
10:00 - 14:00
Aranžovací zkouška
Umělecké vedení: Blaha O., Ivanović M., Karasová D., Radok D., Tyshko K.
Umělci: Jägerová M., Pavlů I., Součková D., Šrejma Kačírková J., Šťáva J.
Poznámka 1: 10:00 - Scéna 1: Šťáva, Součková, Pavlů, Jägerová
Poznámka 2: 11:00 - Scéna 2 a 12: Kačírková, Šťáva, Součková, Pavlů, Jägerová || 12:30 Scéna 9: Kačírková, Šťáva
Poznámka 3: + J. Tajovská, R. Hájek, D. Pernica || + nápověda
17:00 - 20:00
Zkouška
Poznámka 1: TECH. VED: Náznak scény dle dispozic O. Blahy
17:00 - 20:00
Zkouška
Umělecké vedení: Alechkevitch G., Blaha O., Ivanović M., Radok D.
Umělci: Krejčí V., Šrejma Kačírková J.
Poznámka 1: Scéna 3, (popř i 10)
Poznámka 2: + J. Tajovská, R. Hájek, D. Pernica || + nápověda
10:00 - 13:00
Zkouška
Umělecké vedení: Buchta M., Koňárek P.
Poznámka 1: 10:00 - Pašije celý sbor
Poznámka 2: 11:00 - Orlando celý sbor
14:00 - 18:00
Zkouška
10:00 - 11:00
Zkouška
Umělecké vedení: Pinzow M.
Umělci: Hoza R.
17:30 - 18:00
Ansámblová zkouška
Umělecké vedení: Olos O.
Umělci: Cukrová M., Gattringerová E., Vantuchová J.
10:00 - 11:00
Zkouška
Umělecké vedení: Tyshko K.
Umělci: Levíček P.
16:00 - 17:00
Zkouška
Umělecké vedení: Alechkevitch G.
Umělci: Berger P.
09:30 - 10:30
Schůzka Litomyšl
Poznámka 1: Jiří Heřman, Adéla Szturcová, zástupci dílen, technika.
11:00 - 14:00
Velká dramaturgická rada
10:00 - 15:00
Zkouška
Poznámka 1: herecká zkouška v dekoraci
Poznámka 2: 10:00-11:30 str. 1-11 (p. Výtisk, p. Nevěčný, pí Lorenc, p. Šulaj) / 11:30-14:00 str. 41-54 (pí Groszmannová, p. Šulaj, p. Výtisk, pí Lorenc, sl. Skalová) / 14:00-15:00 str. 37-41 (pí Groszmannová, p. Bláha, p. Šulaj)
Poznámka 3: krejčovna - rozpis bude upřesněn
15:01 - 18:45
Stavba scény (+ bourání Ženitby)
09:15 - 10:00
Korepetice
Poznámka 1: vede P. Svozílek; pouze pí Groszmannová, pí Štvrtecká, p. Dejmal a p. Šulaj
19:00 - 22:10
Hostující představení
18:30 - 21:40
Dramaturgický úvod
Poznámka 1: Vede H. Hložková
15:30 - 17:30
Zkouška
Poznámka 1: NDB 2
Poznámka 3: ASISTENTI
10:00 - 11:15
Trénink
Poznámka 1: ŽENY: KLIMENTOVÁ/HRBÁČEK
11:30 - 14:00
Zkouška
Poznámka 1: BEETHOVEN SÓLA/BAJADÉRA
Poznámka 3: ASISTENTI/KOLEGAROVÁ
15:30 - 17:30
Zkouška
Poznámka 1: COCO MUŽI
Poznámka 3: ASISTENTI/MRKOS
10:00 - 11:15
Trénink
Poznámka 1: MUŽI: RUGGIERI/DUCHALÍK
11:30 - 14:00
Zkouška
Poznámka 1: BAJADÉRA
Poznámka 3: ASISTENTI
15:30 - 17:30
Zkouška
Poznámka 1: BAJADÉRA
Poznámka 3: ASISTENTI
Čt, 22.02.2024
10:00 - 14:00
Aranžovací zkouška
Umělecké vedení: Blaha O., Houfová J., Ivanović M., Karasová D., Radok D.
Umělci: Berger P., Šrejma Kačírková J.
Poznámka 1: Scéna 4, 13
Poznámka 2: + dvojnice (Vébr)
Poznámka 3: + J. Tajovská, R. Hájek, D. Pernica || + nápověda
10:00 - 14:00
Zkouška
Poznámka 1: TECH. VED: Náznak scény dle dispozic O. Blahy
17:00 - 20:00
Zkouška
Poznámka 1: TECH. VED: Náznak scény dle dispozic O. Blahy
17:00 - 20:00
Zkouška
Umělecké vedení: Blaha O., Ivanović M., Radok D., Tyshko K.
Umělci: Berger P., Gattringerová E., Šrejma Kačírková J., Šťáva J.
Poznámka 1: 17:00 Scéna 5 — Kačírková, Berger, Gattringerová
Poznámka 2: 18:30 Scéna 8 — Šťáva, Kačírková, Berger, Gattringerová
Poznámka 3: + J. Tajovská, R. Hájek, D. Pernica || + nápověda
17:30 - 19:00
Zkouška dětského sboru
09:30 - 12:30
Zkouška
Umělecké vedení: Alechkevitch G., Kružík R.
14:00 - 16:00
Pronájem - K. Mitáš
14:00 - 18:00
Zkouška
17:45 - 19:00
Zkouška
Poznámka 1: Eriko Wakizono
10:00 - 12:45
Představení pro školy J. Zajíčková - Gymnázium Přerov
Poznámka 1: alt. H. Drozdová, V. Kallus
17:00 - 21:00
Zkouška
Poznámka 1: 17:00-19:00 str. 37-41 - pí Groszmannová, p. Bláha, p. Šulaj / 19:00-21:00 str. 41-52 - pí Groszmannová, p. Šulaj, p. Výtisk
17:30 - 18:00
Zkouška točny
Poznámka 1: 17:30 pouze inspice a strojník / 17:45 J. Suchý z Tábora, I. Dejmal, inspice a strojník
19:00 - 21:00
Repríza
10:00 - 11:50
natáčení ČT
Poznámka 1: ČT ART - Bára Gregorová
18:30 - 18:55
Dramaturgický úvod
Poznámka 1: vede J. Jurečka
15:30 - 17:30
Zkouška
Poznámka 1: NDB 2
Poznámka 3: ASISTENTI
10:00 - 11:15
Trénink
Poznámka 1: ŽENY SÓLI/MUŽI: KLIMENTOVÁ/DUCHALÍK
11:30 - 14:00
Zkouška
Poznámka 1: BEETHOVEN
Poznámka 3: ASISTENTI/DUCHALÍK
15:30 - 17:30
Zkouška
Poznámka 1: COCO MUŽI
Poznámka 3: ASISTENTI/DUCHALÍK
10:00 - 11:15
Trénink
Poznámka 1: ŽENY: POPOV/HACEK
15:30 - 17:30
Zkouška
Poznámka 1: BAJADÉRA SÓLA
Poznámka 3: ASISTENTI
Pá, 23.02.2024
17:15 - 17:45
Zkouška
Umělecké vedení: Kružík R.
Poznámka 1: Zvuková zkouška
18:00 - 20:40
Repríza
Umělecké vedení: Kružík R.
Umělci: Krejčí V., Nykl D., Samek R., Šedrlová D.
Poznámka 1: Sóla zpěv Straková Šedrlová - Krejčí - Samek - Nykl
17:15 - 17:45
Repríza
14:00 - 18:00
Zkouška
09:00 - 13:00
Zkouška
Poznámka 1: 9:00-9:30 korepetice s P. Svozílkem - všichni, kteří zkouší 23.2. / 9:30-11:00 str. 12-28 (pí Groszmannová, pí Štvrtecká, pí Lorenc, sl. Skalová, p. Bumbálek, p. Dejmal, p. Bláha, p. Šulaj, p. Výtisk, p. Grygar)
Poznámka 2: 11:00-13:00 str. 29-41 (pí Groszmannová, pí Lorenc, p. Bumbálek, p. Dejmal, p. Bláha, p. Šulaj)
19:00 - 22:05
Repríza
Repríza
15:30 - 17:30
Zkouška
Poznámka 1: NDB 2
Poznámka 3: ASISTENTI
10:00 - 11:15
Trénink
Poznámka 1: ŽENY: KLIMENTOVÁ/KUBÁTOVÁ
11:30 - 14:00
Zkouška
Poznámka 1: BEETHOVEN
Poznámka 2: BAJADÉRA SÓLA
Poznámka 3: ASISTENTI/MRKOS
10:00 - 11:15
Trénink
Poznámka 1: MUŽI: POPOV/HACEK
So, 24.02.2024
18:00 - 20:40
Repríza
Umělecké vedení: Kružík R.
Umělci: Briscein A., Krejčí V., Nykl D., Šedrlová D.
17:15 - 17:45
Repríza
17:00 - 19:00
Repríza
14:00 - 15:15
Repríza
09:00 - 17:00
INSIDE DSB - 1. wks instagram
Poznámka 1: TV + HDMI v Mozartově sále
Poznámka 2: + prostor skleník a galerie
11:30 - 14:00
Zkouška
Poznámka 1: NDB 2
Poznámka 3: ASISTENTI
Ne, 25.02.2024
19:00 - 22:00
Repríza
19:00 - 22:00
Repríza
Poznámka 1: alt. Z. Černá, J. Svojanovský, J. Grygar
17:00 - 18:50
Repríza
Poznámka 1: Indukční smyčka na představení; 17:45 zvuková zkouška na jevišti
19:00 - 21:00
Debata
Poznámka 1: Debata: Všechno co jste chtěli vědět o AI, ale báli jste se jí zeptat
Poznámka 2: prosíme o nachystání 100 míst, do čela 1x stůl a 2x židle a 2x mikrofon
© 2015 ZAS Group