Týdenní ferman pro období od 15.04.2024 do 21.04.2024

Jeviště JD
Janáčkovo divadlo
Foyer JD
Janáčkovo divadlo
Zkušební jeviště JD
Janáčkovo divadlo
Sborový sál JD
Janáčkovo divadlo
Baletní sál JD
Janáčkovo divadlo
Ansámblová zkušebna
Janáčkovo divadlo
Zasedačka JD
Janáčkovo divadlo
Nahrávací studio
Janáčkovo divadlo
Divadelní sál MD
Mahenovo divadlo
Malá scéna MD
Mahenovo divadlo
Foyer MD
Mahenovo divadlo
Velká zkušebna MD
Mahenovo divadlo
Malá zkušebna MD
Mahenovo divadlo
Divadelní sál
Reduta
Mozartův sál
Reduta
Foyer Reduta
Reduta
Zasedačka Rooseveltova
Rooseveltova 13
Zkušebna Rooseveltova
Rooseveltova 13
Velký baletní sál
Ředitelství
Střední baletní sál
Ředitelství
Krejčovny
Ředitelství
Po, 15.04.2024
Pronájem Leoš Mareš
12:00 - 14:00
Zkouška
Poznámka 1: Dle dispozic O. Blahy
12:00 - 14:00
Zkouška
Umělecké vedení: Alechkevitch G., Blaha O.
Umělci: Szendiuch D.
14:00 - 18:00
Zkouška
10:00 - 13:00
Ansámblová zkouška
Umělecké vedení: Karasová D., Kružík R., Tyshko K.
Umělci: Bařák L., Cukrová M., Hoza T., Hrochová J., Koplík O., Licht M., Nosek V., Nykl D., Šedrlová D., Škarka J.
Poznámka 1: 1. jednání + Scene 2.4, 2.6 (Act 1 + Scene 2.4, 2.6)
18:00 - 20:00
Ansámblová zkouška
Umělecké vedení: Alechkevitch G., Houfová J., Kružík R.
Umělci: Bařák L., Cukrová M., Hrochová J., Licht M., Nykl D., Šedrlová D.
Poznámka 1: 2. jednání Scene 2.2, 2.3 (Act 2 Scene 2.2, 2.3)
14:00 - 17:00
Předávací porada
19:00 - 20:40
Repríza s titulky
Poznámka 1: titulky zajišťuje J. Jurečka
15:00 - 17:30
Zkouška
Poznámka 1: prosím o vytvoření plochy z desek praktikáblů o rozměrech 6m x 3m
10:00 - 11:00
Repríza
Umělecké vedení: Adamová A., Houfová J., Karasová D.
Umělci: Korda Z., Loškár I., Mádlová M., Robotka M., Zaplatilová V.
19:00 - 21:00
Repríza
Poznámka 1: PROSÍME O VYTŘENÍ PODLAHY NEJPOZDĚJI V 18:00. DĚKUJEME
Poznámka 2: prosíme o stream představení
10:00 - 11:00
Porada
13:00 - 14:00
Porada
09:00 - 13:00
1. čtená zkouška
10:00 - 11:00
Trénink
Poznámka 1: ŽENY: BESERRA/KUBÁTOVÁ
11:15 - 14:00
Zkouška
Poznámka 1: SLEEPLESS - EVERYBODY/COCO
Poznámka 3: ASISTENTI/MRKOS
15:30 - 17:30
Zkouška
Poznámka 1: COCO
Poznámka 3: ASISTENTI/KOLEGAROVÁ
10:00 - 11:00
Trénink
Poznámka 1: MUŽI: POPOV/DUCHALÍK
11:15 - 14:00
Zkouška
Poznámka 1: NDB 2/COCO
Poznámka 3: ASISTENTI
15:30 - 17:30
Zkouška
Poznámka 1: WALKING MAD/COCO
Poznámka 3: ASISTENTI
Zkouška kostýmů s výtvarnicí
Poznámka 1: 13:15 Koplík
Poznámka 2: 13:45 Hoza Tadeáš
Poznámka 3: 14:15 Bařák
Út, 16.04.2024
19:00 - 21:10
Repríza
16:00 - 18:30
14:00 - 18:00
Zkouška
13:00 - 15:00
porada
18:00 - 20:40
Repríza
10:00 - 11:00
Představení pro školy - J. Zajíčková
09:00 - 09:30
Dílna před představení Kubula
Poznámka 1: MŠ Nihov 20 dětí
10:00 - 14:00
Zkouška
Poznámka 1: Sláma, Dejmal, Briešťanská, David
08:00 - 12:00
bourání NdB2 a stavba Obraz
12:01 - 16:59
Svícená zkouška
17:00 - 22:00
Zkouška
Poznámka 1: herecká zkouška v dekoraci se světly
09:00 - 11:00
Workshop
Poznámka 1: Workshop Jak se dělá opera 1.st. ZŠ Kapacit
Poznámka 2: Požadavky: naladěný klavír v MS + židlička, 2x prodlužka na světla, 30 ks podsedáků, odemknuté wc u sálu, 1, 5 před na přípravu a 1h po na úklid
09:00 - 12:00
Porada
10:00 - 14:00
Zkouška
15:30 - 17:30
Zkouška
Poznámka 1: NDB 2
Poznámka 3: ASISTENTI
10:00 - 11:00
Trénink
Poznámka 1: ŽENY SÓLI/MUŽI: PŘIBYLOVÁ/HRBÁČEK
11:15 - 14:00
Zkouška
Poznámka 1: BDĚNÍ/COCO
Poznámka 3: ASISTENTI/MRKOS
15:30 - 17:30
Zkouška
Poznámka 1: COCO
10:00 - 11:00
Trénink
Poznámka 1: ŽENY: BESERRA/KUBÁTOVÁ
11:15 - 14:00
Zkouška
Poznámka 1: COCO
Poznámka 3: ASISTENTI
15:30 - 17:30
Zkouška
Poznámka 1: DSB
St, 17.04.2024
11:30 - 12:30
Zkouška
Poznámka 1: Zkouška Sleepless na jevišti
13:00 - 14:30
Partnerská škola - Waldorf
Poznámka 1: Kapacita 6 studentů + pedagogický doprovod, příchod služebním vchodem
Poznámka 2: Ukázka JVT
Poznámka 3: M. Koláčková, V. Orenič., V. Kříž, E. Pruch Dočkalová
19:00 - 21:10
Repríza
09:00 - 10:45
Poznámka 1: workshop 30 žáků + prohlídka (jeviště, hlediště, tunel)
11:00 - 12:00
Prohlídka divadelních budov
18:15 - 18:45
Repríza
14:00 - 17:00
Aranžovací zkouška
Poznámka 1: R. Kružíková + O. Blaha
18:00 - 22:00
Ansámblová zkouška
14:00 - 18:00
Zkouška
13:00 - 16:00
Velká dram. rada DSB
13:00 - 14:30
Partnerská škola - Waldorf
Poznámka 1: Ukázka pro Waldorf
Poznámka 2: V. Kříž, E. Pruch Dočkalová
10:00 - 14:00
Zkouška
Poznámka 1: 10:00-12:00 Černá, Grygar, Kaloč / 12:00-14:00 Černá, Grygar, Kaloč, David
10:00 - 15:00
Svícená zkouška
18:00 - 22:00
Ověřovací zkouška
Poznámka 1: nástup v 17:00, opona v 18:00
Poznámka 2: focení M. Olbrzymek
10:00 - 14:00
Zkouška
15:30 - 17:30
Zkouška
Poznámka 1: NDB 2
Poznámka 3: ASISTENTI
Čt, 18.04.2024
18:00 - 22:00
Aranžovací zkouška
09:00 - 11:00
Poznámka 1: workshop 30 žáků + prohlídka (jeviště, hlediště, tunel)
10:00 - 13:00
Zkouška
Poznámka 1: REZERVA
17:30 - 19:00
08:00 - 13:00
Zkouška
Poznámka 1: Studio Marta/ Prosím recepci o blokaci místnosti Darkroom pro Studio Marta
14:00 - 18:00
Zkouška
10:00 - 11:00
Porada dramaturgů - křest knihy
18:00 - 22:00
Ověřovací zkouška
10:00 - 14:00
Zkouška
Poznámka 1: Dejmal, Sláma, Briešťanská, David, Glässnerová, Veselý
09:00 - 12:00
Zkouška
Poznámka 1: herecká zkouška v dekoraci se světly
19:00 - 21:00
Repríza
Poznámka 1: alt. V. Štorková, A. Škvařil, J. Popova
Poznámka 2: 18:30 zvuková zkouška - nastavení portů + zvukař
12:00 - 13:00
Zkouška
18:30 - 18:55
Dramaturgický úvod
Poznámka 1: vede B. Gregorová
10:00 - 11:00
Porada
11:30 - 14:00
Zkouška
Poznámka 1: NDB 2
Poznámka 3: ASISTENTI
17:00 - 21:00
Zkouška
Pá, 19.04.2024
10:30 - 14:00
Oprašovací zkouška
Poznámka 1: V kostýmech, bez líčení || R. Kružíková - zkouška pleše (nástup 9:00)
15:30 - 17:30
Zkouška
Poznámka 1: WALKING MAD ZKOUŠKA SE STĚNOU
11:00 - 12:30
Workshop Jak se dělá balet pro školy
Poznámka 1: Otevřené toalety v přízemí foyer. Položení baletizolu u zrcadla v přízemí naproti šatnám.
08:00 - 13:00
Zkouška
Poznámka 1: Studio Marta/ Prosím recepci o blokaci místnosti Darkroom pro Studio Marta
14:00 - 18:00
Zkouška
09:00 - 10:00
UROJO
10:30 - 11:30
Waldorf. škola setkání s libretistkou
Poznámka 1: Studenti příchod služebním vchodem. Max 7 os.
Poznámka 2: Viktorie Knotková, P. Částková
11:15 - 13:00
Zkouška
19:00 - 21:00
Repríza
Poznámka 1: v 18:00 krátká zkouška - testování pušky - V. Blahuta, M. Sláma
18:30 - 18:55
Dramaturgický úvod
Poznámka 1: vede H. Hložková
09:00 - 13:00
Zkouška
Poznámka 1: prosím o vytvoření plochy z desek praktikáblů o rozměrech 6m x 3m
10:00 - 14:00
Zkouška
Poznámka 1: finále (souboj): David, Svojanovský, Dejmal, Briešťanská, Veselý, Kaloč
15:30 - 17:30
Natáčení spotu na Den dětí v Redutě
15:30 - 17:30
Natáčení spotu na Den dětí v Redutě
09:00 - 13:00
Zkouška
15:30 - 17:30
Zkouška
Poznámka 1: NDB 2
Poznámka 3: ASISTENTI
So, 20.04.2024
18:00 - 21:00
Repríza
17:30 - 18:00
Dramaturgický úvod
19:00 - 22:00
Repríza
Poznámka 1: alt. A. Nesvadbová, J. Svojanovský, M. Bumbálek
Poznámka 2: 140. repríza
14:00 - 15:00
Repríza
15:00 - 16:00
Dílna po představení Kubula-výtvarná
Poznámka 1: stoly, židle pro 30 osob
19:00 - 21:00
Repríza
Poznámka 1: v zájezdové verzi dekorace
11:30 - 14:00
Zkouška
Poznámka 1: NDB 2
Poznámka 3: ASISTENTI
Ne, 21.04.2024
Pronájem Leoš Mareš
14:00 - 16:45
Repríza
Poznámka 1: T. Šulaj za B. Výtiska
Poznámka 2: Alternace: E. Trčková (Komorná), Víly a pacholci: L. Kratochvílová, B. Horčičková, Z. Valešová, M. Náhlíková, M. Skalová, D. Piskač, L. Baroš, T. Brychta
Poznámka 3: Hudebníci: Vendula Boštíková, Anna Horáková, Amálie Šudáková, Veronika Mišáková, Jana Jírů, Pavel Hadraba
12:00 - 16:59
příprava představení
Poznámka 1: Šatny pro 6 žen a 4 muže, sprchy s teplou vodou. Umístění kabiny osvětlovače i zvukaře proti jevišti! Přítomnost místních pracovníků: 1 technik, 1 osvětlovač, 1 zvukař.
17:00 - 18:35
Hostující představení
12:00 - 18:00
INSIDE DSB - marketing
© 2015 ZAS Group