Týdenní ferman pro období od 27.05.2024 do 02.06.2024

Jeviště JD
Janáčkovo divadlo
Foyer JD
Janáčkovo divadlo
Sborový sál JD
Janáčkovo divadlo
Zkušebna orchestru JD
Janáčkovo divadlo
Baletní sál JD
Janáčkovo divadlo
Orchestřiště JD
Janáčkovo divadlo
Ansámblová zkušebna
Janáčkovo divadlo
Korepetiční místnost 5.33
Janáčkovo divadlo
Zasedačka JD
Janáčkovo divadlo
Divadelní sál MD
Mahenovo divadlo
Malá scéna MD
Mahenovo divadlo
Foyer MD
Mahenovo divadlo
Malá zkušebna MD
Mahenovo divadlo
Zkušebna sboru MD
Mahenovo divadlo
Divadelní sál
Reduta
Mozartův sál
Reduta
Foyer Reduta
Reduta
Zasedačka Rooseveltova
Rooseveltova 13
Zkušebna Rooseveltova
Rooseveltova 13
Velký baletní sál
Ředitelství
Střední baletní sál
Ředitelství
Zájezd mimo NdB
Zájezd - mimo prostory NdB
Po, 27.05.2024
ČISTÍCÍ DEN
14:00 - 18:00
Zkouška
10:00 - 12:00
Zkouška
Umělecké vedení: Houfová J.
Umělci: Hrochová J.
13:00 - 14:30
Schůzka lektorky DSB 2025
19:00 - 21:55
Repríza
09:00 - 10:00
Prohlídka divadelních budov
Blokace
09:00 - 13:00
Zkouška
Poznámka 1: 9:00 M. Bumbálek, P. Bláha, K. Liďáková / 9:30 předešlí + V. Blahuta / 10:00 předešlí + I. Smečka, T. Groszmannová - čištění
13:00 - 17:00
Neviditelná dramaturgie
Poznámka 1: postavit jeviště k zákulisí, připravit projektor a plátno, 2 x mikrofon,
Poznámka 2: 50 x židle, 10 x stůl, gauč a 2x koberec
10:00 - 11:00
Porada
13:00 - 14:00
Porada
11:30 - 14:00
Zkouška
Poznámka 1: NDB 2
Poznámka 3: ASISTENTI
15:30 - 17:30
Zkouška
Poznámka 1: NDB 2
Poznámka 3: ASISTENTI
10:00 - 11:00
Trénink
Poznámka 1: ŽENY: BESERRA/KUBÁTOVÁ
11:15 - 14:00
Zkouška
Poznámka 1: LABUTÍ - 2., 4., 1., 3
Poznámka 3: ASISTENTI/MRKOS
15:30 - 17:30
Zkouška
Poznámka 1: CYRANO
Poznámka 3: ASISTENTI/KOLEGAROVÁ
10:00 - 11:00
Trénink
Poznámka 1: MUŽI: RUGGIERI/DUCHALÍK
11:15 - 14:00
Zkouška
Poznámka 1: BLACK
Poznámka 3: ASISTENTI
15:30 - 17:30
Zkouška
Poznámka 1: LABUTÍ
Poznámka 3: ASISTENTI
Zájezd do Nového Jičína - odjezd technika
Út, 28.05.2024
10:00 - 14:00
Sedačka
Umělecké vedení: Buchta M., Kružík R., Tyshko K.
Umělci: Bařák L., Cukrová M., Hoza T., Jägerová M., Koplík O., Licht M., Mikulková H., Nosek V., Nykl D., Šedrlová D., Škarka J., Šveda R., Zaplatilová V.
Poznámka 1: Sedačka (Sitzprobe with orchestra) – soli + sbor + scénická hudba- kontrabasy od 11:45 || + D. Pernica, A. Hric
Poznámka 2: Celá opera (the whole opera)
Poznámka 3: Prosím připravit židle pro sbor (59) a soli (11) + pulty pro soli
10:00 - 14:00
Sedačka
Poznámka 1: Prosím připravit židle pro sbor (59) a soli (11) + pulty pro soli
10:00 - 14:00
Sedačka
Poznámka 1: Viz sekce zkoušky
16:00 - 18:30
Zkouška dětského sboru
09:00 - 16:00
Konkurz
Poznámka 1: Konkurz 1. housle
11:30 - 13:55
Zkouška
Poznámka 1: NDB 2
Poznámka 3: ASISTENTI
14:00 - 18:00
Zkouška
18:05 - 19:30
Zkouška
Poznámka 1: Barbora Rašková
10:00 - 14:00
Sedačka
Poznámka 1: Viz sekce zkoušky
10:00 - 12:55
Představení pro školy - J. Zajíčková
08:30 - 09:30
Dílna k inscenaci Sluha dvou pánů
Poznámka 1: Prosím stoly složit, volný prostor
17:30 - 19:30
Debata
Poznámka 1: 16:00 set up + zvukovka. 5 mikrofonů (1x moderátor, 4x host); 5 stoliček + stolík na vodu.
09:00 - 17:00
Neviditelná dramaturgie
Poznámka 1: postavit jeviště k zákulisí, připravit projektor a plátno, 2 x mikrofon + 1 port
Poznámka 2: 50 x židle, 10 x stůl, gauč a 2 x koberec
11:30 - 14:00
Zkouška
Poznámka 1: NDB 2
Poznámka 3: ASISTENTI
15:30 - 17:30
Zkouška
Poznámka 1: NDB 2
Poznámka 3: ASISTENTI
10:00 - 11:00
Trénink
Poznámka 1: ŽENY SÓLI/MUŽI: POPOV/HRBÁČEK
11:15 - 14:00
Zkouška
Poznámka 1: LABUTÍ
Poznámka 3: ASISTENTI/MRKOS
15:30 - 17:30
Zkouška
Poznámka 1: CYRANO
Poznámka 3: ASISTENTI/KOLEGAROVÁ
10:00 - 11:00
Trénink
Poznámka 1: ŽENY: BESERRA/KUBÁTOVÁ
11:30 - 14:00
Zkouška
Poznámka 1: ROSSINI/LABUTÍ
Poznámka 3: ASISTENTI
15:30 - 17:30
Zkouška
Poznámka 1: GNAWA
Zájezd do Nového Jičína - hraní od 19:00
Poznámka 1: alt. P. Lorenc, T. Chudoba
St, 29.05.2024
10:00 - 14:00
Zkouška
Poznámka 1: TECH. VED: scéna dle dispozic S. Adamové
10:00 - 14:00
Aranžovací zkouška
Umělecké vedení: Adamová S., Buchta M., Heřman J., Houfová J., Karasová D., Kodet J., Kružík R., Vébr K.
Umělci: Bařák L., Cukrová M., Hoza T., Hrochová J., Jägerová M., Koplík O., Licht M., Mikulková H., Nosek V., Nykl D., Šedrlová D., Škarka J., Šveda R., Vášáryová M., Zaplatilová V.
Poznámka 1: Ar. zk. – soli + sbor + tanečníci + scénická hudba-kontrabasy od 12 (with director + choir + dancers + doublebasses on stage)
Poznámka 2: Celá opera (the whole opera)
Poznámka 3: + M. Řihák, D. Pernica, A. Hric || + nápověda
15:00 - 22:00
Svícená zkouška
Umělecké vedení: Adamová S., Heřman J., Kozumplík P.
Poznámka 1: + M. Řihák
Poznámka 2: + figuranti
15:00 - 22:00
Svícená zkouška
18:00 - 21:00
Pronájem
Poznámka 1: Karasová
14:00 - 18:00
Zkouška
18:00 - 20:00
Blokace - Tilcerová
19:00 - 22:20
Repríza
10:00 - 11:00
Představení pro školy - J. Zajíčková
18:30 - 18:55
Dramaturgický úvod
Poznámka 1: vede J. Jurečka
10:30 - 11:30
Prohlídka divadelních budov
09:00 - 11:00
Dílna k inscenaci Sluha dvou pánů
Poznámka 1: Prosím stoly složit, volný prostor
09:00 - 11:00
Dílna k inscenaci Sluha dvou pánů
Repríza
10:00 - 14:00
Zkouška
Poznámka 1: bez nároku na techniku (modrý den)
Poznámka 2: 10:00 M. Bumbálek, P. Bláha, K. Liďáková / 10:30 předešlí + V. Blahuta / 11:00 předešlí + I. Smečka, T. Groszmannová - čištění
18:00 - 22:00
Zkouška
Poznámka 1: bez nároku na techniku (modrý den)
Poznámka 2: 18:00 M. Bumbálek, P. Bláha, K. Liďáková / 18:30 předešlí + V. Blahuta / 19:00 předešlí + I. Smečka, T. Groszmannová - čištění
11:30 - 14:00
Zkouška
Poznámka 1: NDB 2
Poznámka 3: ASISTENTI
15:30 - 17:30
Zkouška
Poznámka 1: NDB 2
Poznámka 3: ASISTENTI
10:00 - 11:00
Trénink
Poznámka 1: ŽENY: RUGGIERI/HRBÁČEK
11:15 - 14:00
Zkouška
Poznámka 1: LABUTÍ
Poznámka 3: ASISTENTI/KOLEGAROVÁ
15:30 - 17:30
Zkouška
Poznámka 1: CYRANO
Poznámka 3: ASISTENTI/KOLEGAROVÁ
10:00 - 11:00
Trénink
Poznámka 1: MUŽI: POPOV/DUCHALÍK
11:15 - 14:00
Zkouška
Poznámka 1: ROSSINI/LABUTÍ
Poznámka 3: ASISTENTI
15:30 - 17:30
Zkouška
Poznámka 1: SPOLU/HIDDEN/BLACK
Poznámka 3: ASISTENTI
Čt, 30.05.2024
09:00 - 16:00
Svícená zkouška
Umělecké vedení: Adamová S., Heřman J., Kozumplík P.
Poznámka 1: + M. Řihák
Poznámka 2: + figuranti
09:00 - 16:00
Svícená zkouška
18:00 - 23:00
Klavírní generálka
18:00 - 23:00
Klavírní generálka
Poznámka 1: Nástup na kostýmy a líčení: 17:00
Poznámka 2: viz sekce zkoušky
18:00 - 23:00
Klavírní generálka
Umělecké vedení: Adamová S., Buchta M., Heřman J., Houfová J., Karasová D., Kružík R., Vébr K.
Umělci: Bařák L., Cukrová M., Hoza T., Hrochová J., Jägerová M., Koplík O., Licht M., Mikulková H., Nosek V., Nykl D., Šedrlová D., Škarka J., Šveda R., Vášáryová M., Zaplatilová V.
Poznámka 1: Nástup na kostýmy a líčení (for costumes and make-up): soli 16:00 // tanečníci 16:30 // sbor 17:00 // scénická hudba 18:00 // M. Vášáryová, T. Mikulášek 18:00 ||+ M. Řihák, A. Hric, D. Pernica || + nápověda
Poznámka 2: Zkouška je vypsána vč. prodloužení o hodinu dle provozního řádu. // The rehearsal is announced including an extension of one hour according to the operating rules.
Poznámka 3: Na zkoušce se fotí a natáčí za účelem propagace NdB a Roku české hudby. // The rehearsal will be photographed and filmed for NdB and Year of Czech Music promotion purposes.
09:00 - 11:00
Umělci: Zaplatilová V.
Poznámka 1: BLOKACE: Workshop ve foyer + prohlídka hlediště, jeviště, tunel, orchestřiště
Poznámka 2: korepetitor
Poznámka 3: kapacita 30 žáků
17:30 - 19:00
Zkouška dětského sboru
09:00 - 10:00
Blokace - Tilcerová
14:00 - 18:00
Zkouška
19:00 - 21:00
Pronájem
Poznámka 1: Fabišík
15:00 - 18:00
Pronájem
Poznámka 1: Karasová
09:15 - 10:15
Provozní porada
11:30 - 18:00
Blokace - Rok české hudby
Poznámka 1: 11:30 - rozhovor
Poznámka 2: 12:00 - blokace Rok české hudby
19:00 - 21:45
Repríza
Poznámka 1: alt. V. Běčák
18:30 - 18:55
Dramaturgický úvod
Poznámka 1: vede J. Jurečka
09:00 - 12:30
Zkouška
Poznámka 1: včetně přítomnosti zvukaře
Poznámka 2: všichni - celá hra
12:30 - 13:00
Zkouška
Poznámka 1: připomínky
18:30 - 18:55
Dramaturgický úvod
Poznámka 1: vede H. Hložková
10:15 - 11:15
Porada
11:30 - 14:00
Zkouška
Poznámka 1: NDB 2
Poznámka 3: ASISTENTI
15:30 - 17:30
Zkouška
Poznámka 1: NDB 2
Poznámka 3: ASISTENTI
10:00 - 11:00
Trénink
Poznámka 1: ŽENY SÓLI/MUŽI: BESERRA/DUCHALÍK
11:15 - 14:00
Zkouška
Poznámka 1: LABUTÍ
Poznámka 3: ASISTENTI/DUCHALÍK
15:30 - 17:30
Zkouška
Poznámka 1: GNAWA/HIDDEN/SPOLU
Poznámka 3: ASISTENTI/DUCHALÍK
10:00 - 11:00
Trénink
Poznámka 1: ŽENY: RUGGIERI/HACEK
11:15 - 14:00
Zkouška
Poznámka 1: CYRANO
Poznámka 3: ASISTENTI
15:30 - 17:30
Zkouška
Poznámka 1: CYRANO
Poznámka 3: ASISTENTI
Pá, 31.05.2024
18:00 - 20:45
Repríza
Umělecké vedení: Šnajdr P.
09:30 - 11:00
Workshop Jak se dělá balet pro školy
Poznámka 1: Otevřené toalety v přízemí foyer, položení baletizolu v přízemí u zrcadla.
17:15 - 17:45
Repríza
08:00 - 11:30
Zkouška
Poznámka 1: WORKSHOP PETRA HOUŠKOVÁ
14:00 - 18:00
Zkouška
10:00 - 12:00
Zkouška
Umělecké vedení: Houfová J.
Umělci: Hrochová J.
19:00 - 21:55
Repríza
09:00 - 10:00
Prohlídka divadelních budov
09:30 - 13:30
Zkouška
Poznámka 1: včetně přítomnosti zvukaře
Poznámka 2: všichni - celá hra
19:00 - 21:00
Repríza
Poznámka 1: Postradatelní
11:30 - 14:00
Zkouška
Poznámka 1: NDB 2
Poznámka 3: ASISTENTI
15:30 - 17:30
Zkouška
Poznámka 1: NDB 2
Poznámka 3: ASISTENTI
10:00 - 11:15
Trénink
Poznámka 1: ŽENY: PŘIBYLOVÁ/HRBÁČEK
11:30 - 14:00
Zkouška
Poznámka 1: CYRANO
Poznámka 3: ASISTENTI/MRKOS
10:00 - 11:15
Trénink
Poznámka 1: MUŽI: BESERRA/HACEK
11:30 - 14:00
Zkouška
Poznámka 1: LABUTÍ
Poznámka 3: ASISTENTI
So, 01.06.2024
17:00 - 19:45
Repríza
Umělecké vedení: Šnajdr P.
15:00 - 16:30
Repríza
Poznámka 1: Dětský den s baletem
Poznámka 2: Položení baletizolu v prvním pořadí foyer, nanesení stolů a židlí do přízemí foyer.
20:00 - 23:00
Pronájem MBB
19:00 - 21:55
Repríza
10:00 - 15:00
Den dětí v Redutě
Poznámka 1: CELÁ REDUTA; Společná akce všech souborů
10:00 - 15:00
Den dětí v Redutě
Umělci: Blaho A., Halberstadt H., Houšková P., Macková R.
Poznámka 1: CELÁ REDUTA; Společná akce všech souborů
10:00 - 15:00
Den dětí v Redutě
Poznámka 1: CELÁ REDUTA; Společná akce všech souborů
11:30 - 14:00
Zkouška
Poznámka 1: NDB 2
Poznámka 3: ASISTENTI
10:00 - 11:15
Trénink
Poznámka 1: ŽENY SÓLI/MUŽI: POPOV/KUBÁTOVÁ
11:30 - 14:00
Zkouška
Poznámka 1: CYRANO
Poznámka 3: ASISTENTI/MRKOS
10:00 - 11:15
Trénink
Poznámka 1: ŽENY: PŘIBYLOVÁ/DUCHALÍK
Ne, 02.06.2024
17:00 - 20:00
Blokace - Koňárek
09:00 - 17:00
Pronájem MBB
17:00 - 19:00
Blokace - M. Pinzow
19:00 - 21:55
Repríza
Repríza
© 2015 ZAS Group