Týdenní ferman pro období od 22.04.2024 do 28.04.2024 - opera, činohra

Jeviště JD
Janáčkovo divadlo
Foyer JD
Janáčkovo divadlo
Zkušební jeviště JD
Janáčkovo divadlo
Sborový sál JD
Janáčkovo divadlo
Baletní sál JD
Janáčkovo divadlo
Korepetiční místnost 5.33
Janáčkovo divadlo
Zasedačka JD
Janáčkovo divadlo
Divadelní sál MD
Mahenovo divadlo
Malá zkušebna MD
Mahenovo divadlo
Divadelní sál
Reduta
Foyer Reduta
Reduta
Zkušebna Rooseveltova
Rooseveltova 13
Krejčovny
Ředitelství
Po, 22.04.2024
Technická zkouška
12:00 - 14:00
Úvod + zkouška
Poznámka 1: TECH. VED: Dle dispozic S. Adamové
12:00 - 14:00
Úvod
Umělecké vedení: Adamová S., Částková P., Heřman J., Karasová D., Kodet J., Kružík R., Šnajdr P.
Umělci: Bařák L., Cukrová M., Hoza T., Hrochová J., Jägerová M., Koplík O., Licht M., Nosek V., Nykl D., Šedrlová D., Škarka J., Šveda R.
Poznámka 1: 12:00 - 13:00 - úvod (introduction) – všichni soli + tanečníci (dancers) || + M. Řihák, D. Pernica, A. Hric
Poznámka 2: 13:00 - 14:00 - Prologue – Orlando m., Orlando f., Judge, Reporter, Greene, Poet I, Poet II + tanečníci || + nápověda
Poznámka 3: Na zkoušce se fotí za účelem propagace NdB. // The rehearsal will be photographed for NdB promotion purposes.
18:00 - 21:00
Zkouška
Poznámka 1: TECH. VED: Náznak scény dle dispozic S. Adamové
18:00 - 21:00
Aranžovací zkouška
Umělecké vedení: Adamová S., Alechkevitch G., Heřman J., Kodet J., Kružík R., Tyshko K.
Umělci: Cukrová M., Koplík O., Licht M., Nosek V., Nykl D., Šedrlová D., Škarka J., Šveda R.
Poznámka 1: Soli (with director) + tanečníci-muži (male dancers)
Poznámka 2: Prologue, Scenes 1.1, 1.2, 1.3
Poznámka 3: + M. Řihák, D. Pernica, A. Hric || + nápověda
14:00 - 18:00
Zkouška
10:00 - 12:00
Zkouška
Umělecké vedení: Houfová J.
Umělci: Hrochová J.
10:00 - 13:00
Zkouška
Poznámka 1: herecká zkouška v dekoraci
18:00 - 22:00
1. hlavní zkouška
Poznámka 1: nástup v 17:00, opona v 18:00
Poznámka 2: focení M. Olbrzymek (ihned po průjezdu výběr a odeslání fotek do programu)
10:00 - 14:00
Zkouška
Poznámka 1: pouze Bumbálek, Blahuta, Smečka
Zkouška kostýmů s výtvarnicí
Poznámka 1: 10:45 Nosek || 11:15 Bařák
Poznámka 2: 13:15 Hoza T. || 13:45 Šveda
Poznámka 3: 14:15 Koplík
Út, 23.04.2024
Technická zkouška
Poznámka 1: Předání scény 14:00
10:00 - 14:00
Zkouška
Poznámka 1: TECH. VED: Náznak scény dle dispozic S. Adamové
10:00 - 14:00
Aranžovací zkouška
Umělecké vedení: Adamová S., Heřman J., Houfová J., Karasová D., Kodet J., Kružík R.
Umělci: Cukrová M., Koplík O., Licht M., Nosek V., Nykl D., Šedrlová D., Škarka J., Šveda R.
Poznámka 1: Ar. zk. – soli (with director) + tanečníci (dancers)
Poznámka 2: Scenes 1.2, 1.3, 1.4
Poznámka 3: + M. Řihák, D. Pernic, A. Hric || + nápověda
19:00 - 21:00
Zkouška
Umělecké vedení: Adamová S., Alechkevitch G., Heřman J., Kodet J., Kružík R., Tyshko K.
Umělci: Cukrová M., Koplík O., Licht M., Nosek V., Nykl D., Šedrlová D., Škarka J., Šveda R.
Poznámka 1: Ar. zk. – soli (with director) + tanečníci (dancers)
Poznámka 2: Scenes 1.2, 1.3, 1.4
Poznámka 3: + M. Řihák, D. Pernic, A. Hric || + nápověda
19:00 - 21:00
Zkouška
Poznámka 1: TECH. VED: Náznak scény dle dispozic S. Adamové
10:00 - 13:00
Zkouška
Umělecké vedení: Koňárek P.
Poznámka 1: Nestudovaní
16:00 - 18:30
Zkouška dětského sboru
14:00 - 18:00
Zkouška
15:00 - 17:00
Explikační porada
Poznámka 1: Manon Lescaut
Poznámka 2: 15:00 kostýmy
Poznámka 3: 15:45 scéna
10:00 - 14:00
Zkouška
Poznámka 1: 10:00-12:00 Jeřábek, Blumaier, Dejmal, Briešťanská, David, Veselý / 12:00-14:00 předešlí + Černá, Grygar, Kaloč, Sláma
10:00 - 14:00
2. hlavní zkouška
Poznámka 1: nástup v 9:00, opona v 10:00
Poznámka 2: přítomnost fotograf
15:00 - 18:00
Svícená zkouška - rezerva
19:00 - 20:30
Repríza
Poznámka 1: V. Kuzník, M. Dalecký, R. Blumaier, J. Kniha
17:00 - 21:00
Zkouška
Poznámka 1: Bláha, Blahuta, Groszmannová, Smečka
St, 24.04.2024
17:30 - 18:00
Zkouška
Poznámka 1: Dvojnice + O. Blaha
19:00 - 22:15
Repríza
Umělecké vedení: Alechkevitch G., Blaha O., Ivanović M., Koňárek P.
Umělci: Berger P., Gattringerová E., Hoza T., Jägerová M., Krejčí V., Pavlů I., Součková D., Šrejma Kačírková J., Šťáva J.
10:00 - 12:00
Zkouška
Poznámka 1: TECH. VED: Náznak scény dle dispozic S. Adamové
10:00 - 12:00
Aranžovací zkouška
Umělecké vedení: Adamová S., Heřman J., Karasová D., Kružík R.
Umělci: Hoza T., Koplík O., Licht M., Nosek V., Nykl D., Šedrlová D., Škarka J., Šveda R.
Poznámka 1: Ar. zk. – soli (with director)
Poznámka 2: Scenes 1.4, 1.5, 1.7, 1.8
Poznámka 3: + M. Řihák, D. Pernica, A. Hric || + nápověda
18:00 - 22:00
Zkouška
Umělecké vedení: Heřman J., Houfová J., Šnajdr P., Tyshko K.
Umělci: Cukrová M., Hoza T., Koplík O., Licht M., Mikulková H., Nosek V., Nykl D., Šedrlová D., Škarka J., Zaplatilová V.
Poznámka 1: Ar. zk. – soli (with director)
Poznámka 2: Scenes 1.6, 1.7, 1.8
Poznámka 3: + M. Řihák, D. Pernic, A. Hric || + nápověda
10:00 - 13:00
Zkouška
Umělecké vedení: Buchta M.
Poznámka 1: Celý sbor
09:00 - 11:00
Zkouška tanečníci
14:00 - 18:00
Zkouška
09:00 - 13:00
Zkouška
Poznámka 1: všichni
19:00 - 21:55
Představení pro DPMB
10:00 - 14:00
1. generálka
Poznámka 1: nástup v 9:00, opona v 10:00
Poznámka 2: natáčení záznamu inscenace - J .Fuksa
Poznámka 3: přítomnost zaměstnanců NdB
Čt, 25.04.2024
ČISTÍCÍ DEN
10:00 - 13:00
Aranžovací zkouška
17:30 - 19:00
14:00 - 18:00
Zkouška
09:15 - 10:15
Provozní porada
15:00 - 16:00
Porada opery
10:00 - 14:00
Zkouška
Poznámka 1: všichni
19:00 - 22:00
Repríza s titulky
Poznámka 1: alt. J. Svojanovský, L. Pernička, K. Štorková
Poznámka 2: titulky zajišťuje I. Rodriguez
10:00 - 14:00
2. generálka - veřejná
Poznámka 1: nástup v 9:00, opona v 10:00
Poznámka 2: Česká televize - Z. Petrů, rozhovory budou určeny
19:00 - 20:20
Předpremiéra
15:00 - 17:00
Explikační porada
Poznámka 1: prosím o standardní nachystání stolků a židlí
Poznámka 2: na poradu navazuje expl. porada ke křtu knihy v Redutě
Pá, 26.04.2024
09:00 - 11:00
Workshop - blokace
Poznámka 1: Workshop: Jak se dělá opera
Poznámka 2: Foyer + prohlídka JD
Poznámka 3: Požadavky: odemčené WC, příchod školy hl vchodem
10:00 - 14:00
Aranžovací zkouška
18:00 - 21:00
Zkouška
14:00 - 18:00
Zkouška
09:45 - 11:00
Blokace JAMU
09:00 - 13:00
Zkouška
Poznámka 1: všichni
19:00 - 22:00
Habrman - koncert Ondřej Havelka a jeho MM
06:00 - 16:00
Repríza
19:00 - 20:20
Premiéra
So, 27.04.2024
17:00 - 20:00
Repríza
16:30 - 17:00
Dramaturgický úvod
Poznámka 1: Dramaturgický úvod - Patricie Částková
12:00 - 23:59
Dejvické divadlo - představení Elegance molekuly (pro jejich partnera)
Poznámka 1: 12:00 - příjezd techniky, stavba, příprava světel/projekce/zvuk / 18:00 - zkouška + současně příchod diváků (welcome drink a drobné pohoštění) / 19:00 - začátek představení, délka představení 2h a 20min vč. přestávky
Poznámka 2: 21:30 - konec představení, začátek bourání / 23:30 - 0:00 hod. - konec bourání, vyklizení prostor
Poznámka 3: úklid a uvaděčské a šatnářské služby – 18 osob, 5, 5 hod. (17:00 – 22:30 hod.)
17:00 - 19:00
Repríza
Poznámka 1: alt. V. Radačovská, A. Rossi, S. Michálková
Poznámka 2: 16:30 zvuková zkouška - nastavení portů + zvukař
Ne, 28.04.2024
17:00 - 19:40
Repríza
19:00 - 22:00
Habrman - koncert Hana a Petr Ulrychovi
14:00 - 15:15
Repríza
20:30 - 22:00
Repríza
Poznámka 1: LiStOVáNí.cz: Než natáhnu brka (Antti Tuomainen)
© 2015 ZAS Group