Týdenní ferman pro období od 19.02.2024 do 25.02.2024 - balet

Jeviště JD
Janáčkovo divadlo
Foyer JD
Janáčkovo divadlo
Baletní sál JD
Janáčkovo divadlo
Divadelní sál
Reduta
Zkušebna Rooseveltova
Rooseveltova 13
Velký baletní sál
Ředitelství
Střední baletní sál
Ředitelství
Po, 19.02.2024
14:00 - 18:00
Zkouška
15:30 - 17:30
Zkouška
Poznámka 1: NDB 2
Poznámka 3: ASISTENTI
10:00 - 11:00
Trénink
Poznámka 1: ŽENY: KLIMENTOVÁ/KUBÁTOVÁ
11:15 - 14:00
Zkouška
Poznámka 1: BEETHOVEN SÓLA/BAJADÉRA
Poznámka 3: ASISTENTI/MRKOS
15:30 - 17:30
Zkouška
Poznámka 1: BAJADÉRA SÓLA
Poznámka 3: ASISTENTI/KOLEGAROVÁ
10:00 - 11:00
Trénink
Poznámka 1: MUŽI: KOSÍKOVÁ/DUCHALÍK
11:15 - 14:00
Zkouška
Poznámka 1: BAJADÉRA
Poznámka 3: ASISTENTI
15:30 - 17:30
Zkouška
Poznámka 1: COCO SÓLA
Poznámka 3: ASISTENTI
Út, 20.02.2024
14:00 - 18:00
Zkouška
19:00 - 21:15
Repríza
Poznámka 1: PROSÍME O VYTŘENÍ PODLAHY NEJPOZDĚJI V 18:00. DĚKUJEME
Poznámka 2: prosíme o stream představení
Poznámka 3: Před Pamúšíkem prosím pustit dokument NdB2
15:30 - 17:30
Zkouška
Poznámka 1: NDB 2
Poznámka 3: ASISTENTI
11:00 - 12:00
Trénink
Poznámka 1: ŽENY: KLIMENTOVÁ/DUCHALÍK
12:15 - 14:00
Zkouška
Poznámka 1: BEETHOVEN/BAJADÉRA
Poznámka 3: ASISTENTI/MRKOS
15:30 - 17:30
Zkouška
Poznámka 1: COCO MUŽI
Poznámka 3: ASISTENTI/KOLEGAROVÁ
11:00 - 12:00
Trénink
Poznámka 1: MUŽI: KOSÍKOVÁ/NAHRÁVKA
12:15 - 14:00
Zkouška
Poznámka 1: BAJADÉRA
Poznámka 3: ASISTENTI
15:30 - 17:30
Zkouška
Poznámka 1: BAJADÉRA SÓLA
Poznámka 3: ASISTENTI
St, 21.02.2024
14:00 - 18:00
Zkouška
15:30 - 17:30
Zkouška
Poznámka 1: NDB 2
Poznámka 3: ASISTENTI
10:00 - 11:15
Trénink
Poznámka 1: ŽENY: KLIMENTOVÁ/HRBÁČEK
11:30 - 14:00
Zkouška
Poznámka 1: BEETHOVEN SÓLA/BAJADÉRA
Poznámka 3: ASISTENTI/KOLEGAROVÁ
15:30 - 17:30
Zkouška
Poznámka 1: COCO MUŽI
Poznámka 3: ASISTENTI/MRKOS
10:00 - 11:15
Trénink
Poznámka 1: MUŽI: RUGGIERI/DUCHALÍK
11:30 - 14:00
Zkouška
Poznámka 1: BAJADÉRA
Poznámka 3: ASISTENTI
15:30 - 17:30
Zkouška
Poznámka 1: BAJADÉRA
Poznámka 3: ASISTENTI
Čt, 22.02.2024
14:00 - 18:00
Zkouška
17:45 - 19:00
Zkouška
Poznámka 1: Eriko Wakizono
15:30 - 17:30
Zkouška
Poznámka 1: NDB 2
Poznámka 3: ASISTENTI
10:00 - 11:15
Trénink
Poznámka 1: ŽENY SÓLI/MUŽI: KLIMENTOVÁ/DUCHALÍK
11:30 - 14:00
Zkouška
Poznámka 1: BEETHOVEN
Poznámka 3: ASISTENTI/DUCHALÍK
15:30 - 17:30
Zkouška
Poznámka 1: COCO MUŽI
Poznámka 3: ASISTENTI/DUCHALÍK
10:00 - 11:15
Trénink
Poznámka 1: ŽENY: POPOV/HACEK
15:30 - 17:30
Zkouška
Poznámka 1: BAJADÉRA SÓLA
Poznámka 3: ASISTENTI
Pá, 23.02.2024
18:00 - 20:40
Repríza
Umělecké vedení: Kružík R.
Umělci: Krejčí V., Nykl D., Samek R., Šedrlová D.
Poznámka 1: Sóla zpěv Straková Šedrlová - Krejčí - Samek - Nykl
17:15 - 17:45
Repríza
14:00 - 18:00
Zkouška
15:30 - 17:30
Zkouška
Poznámka 1: NDB 2
Poznámka 3: ASISTENTI
10:00 - 11:15
Trénink
Poznámka 1: ŽENY: KLIMENTOVÁ/KUBÁTOVÁ
11:30 - 14:00
Zkouška
Poznámka 1: BEETHOVEN
Poznámka 2: BAJADÉRA SÓLA
Poznámka 3: ASISTENTI/MRKOS
10:00 - 11:15
Trénink
Poznámka 1: MUŽI: POPOV/HACEK
So, 24.02.2024
18:00 - 20:40
Repríza
Umělecké vedení: Kružík R.
Umělci: Briscein A., Krejčí V., Nykl D., Šedrlová D.
17:15 - 17:45
Repríza
11:30 - 14:00
Zkouška
Poznámka 1: NDB 2
Poznámka 3: ASISTENTI
Ne, 25.02.2024
© 2015 ZAS Group