Týdenní ferman pro období od 13.05.2024 do 19.05.2024 - opera

Jeviště JD
Janáčkovo divadlo
Zkušební jeviště JD
Janáčkovo divadlo
Sborový sál JD
Janáčkovo divadlo
Zkušebna orchestru JD
Janáčkovo divadlo
Baletní sál JD
Janáčkovo divadlo
Korepetiční místnost 5.34
Janáčkovo divadlo
Zasedačka JD
Janáčkovo divadlo
Nahrávací studio
Janáčkovo divadlo
Šatna dirigenti 5.27
Janáčkovo divadlo
Po, 13.05.2024
10:00 - 13:00
Aranžovací zkouška
Poznámka 1: viz sekce zkoušky
10:00 - 14:00
Zkouška
Poznámka 1: TECH. VED: Náznak scény dle dispozic S. Adamové
10:00 - 14:00
Zkouška
Umělecké vedení: Adamová S., Buchta M., Heřman J., Houfová J., Karasová D., Kružík R.
Umělci: Bařák L., Cukrová M., Hoza T., Koplík O., Licht M., Mikulková H., Nosek V., Nykl D., Šedrlová D., Škarka J., Zaplatilová V.
Poznámka 1: Ar. zk. – soli + sbor do 13 (with director + choir until 13:00)
Poznámka 2: 1. jednání (Act 1): Scenes 1.5 – 1.12
Poznámka 3: + M. Řihák, D. Pernica, A. Hric || + nápověda
17:30 - 18:00
Zavěšení lana
Poznámka 1: Čas bude upřesněn během dne – jev. JD – zavěšení lana – riggerka (Stachovičová) + technika
18:00 - 20:00
Aranžovací zkouška
Poznámka 1: viz sekce zkoušky
18:00 - 22:00
Zkouška
Poznámka 1: TECH. VED: Náznak scény dle dispozic S. Adamové
18:00 - 22:00
Zkouška
Umělecké vedení: Adamová S., Buchta M., Heřman J., Karasová D., Kodet J., Kružík R., Tyshko K., Vébr K.
Umělci: Bařák L., Cukrová M., Hoza T., Koplík O., Licht M., Mikulková H., Nosek V., Nykl D., Šedrlová D., Škarka J., Šveda R., Zaplatilová V.
Poznámka 1: Ar. zk. – soli do 21 + sbor do 20 + tanečníci do 22 (soli until 21:00 + choir until 20:00 + dancers until 22:00)
Poznámka 2: 1. jednání (Act 1): Prologue, Scenes 1.1–1.4 + scény, co se nestihnou dopoledne (+ scenes of Act 1 that won’t be staged in the morning)
Poznámka 3: + Stachovičová || + M. Řihák, D. Pernica, A. Hric || + nápověda || K marketingovým účelům NdB bude na zkoušce v hledišti přítomna návštěva zástupců z Klubu mladého diváka Brno a Brno Pride Week (max 20 osob)
14:30 - 17:30
Zkouška
Poznámka 1: Zkouška tanečníci || Kodet, Vébr
14:00 - 17:00
Blokace - Vávra
14:00 - 18:00
Zkouška
Út, 14.05.2024
10:00 - 14:00
Zkouška
Umělecké vedení: Adamová S., Aleškevič G., Buchta M., Heřman J., Houfová J., Kodet J., Šnajdr P., Vébr K.
Umělci: Bařák L., Cukrová M., Hoza T., Hrochová J., Jägerová M., Koplík O., Licht M., Mikulková H., Nosek V., Nykl D., Šedrlová D., Škarka J., Šveda R., Zaplatilová V.
Poznámka 1: Ar. zk. – soli + sbor + tanečníci (with director + choir + dancers)
Poznámka 2: Celé 1. jednání a pokračování ve 2. jednání (whole Act 1 + continuation of Act 2) 2. jednání (Act 2)
Poznámka 3: + M. Řihák, D. Pernica, A. Hric || + nápověda
10:00 - 14:00
Zkouška
Poznámka 1: TECH. VED: Náznak scény dle dispozic S. Adamové
10:00 - 14:00
Zkouška
Poznámka 1: viz sekce zkoušky
19:00 - 22:00
Repríza
Umělecké vedení: Buchta M., Karasová D., Olos O., Orenič V.
Umělci: Bodorová E., Esterková E., Hoza T., Hrochová J., Karas P., Krejčí V., Malak Z., Nosek V., Szendiuch D., Šedrlová D., Široká A., Škarka J., Valenta P.
Poznámka 1: + nápověda
15:00 - 17:30
Zkouška
Umělci: Jägerová M., Licht M.
Poznámka 1: Zkouška tanečníci // Kodet, Vébr
Poznámka 2: 16:00 + Jägerová, Licht
18:00 - 21:00
Zkouška
Umělecké vedení: Adamová S., Aleškevič G., Heřman J., Šnajdr P., Tyshko K.
Umělci: Cukrová M., Licht M.
Poznámka 1: Ar. zk. – soli (with director)
Poznámka 2: SCENE 2.6 | ORLANDO – FINAL CONFRONTATION
Poznámka 3: + M. Řihák, D. Pernica, A. Hric || + nápověda
18:00 - 21:00
Zkouška
Poznámka 1: TECH. VED: Náznak scény dle dispozic S. Adamové
16:00 - 18:30
Zkouška dětského sboru
09:30 - 12:30
Zkouška
Umělecké vedení: Kružík R.
14:00 - 17:00
Blokace - Vávra
09:00 - 10:00
Zkouška
Poznámka 1: Tanečníci warm-up // Kodet, Vébr
14:00 - 18:00
Zkouška
09:00 - 10:00
Schůzka - zahraniční web
15:00 - 17:00
Předávací porada
Poznámka 1: Manon Lescaut
13:00 - 13:45
Nahrávaní podcastu
11:30 - 12:00
Zkouška
Umělecké vedení: Olos O.
Umělci: Malak Z.
St, 15.05.2024
18:00 - 18:30
Zkouška
Umělecké vedení: Adamová S.
Poznámka 1: Zkouška Komedie
19:00 - 22:00
Repríza
Umělecké vedení: Adamová S., Buchta M., Šnajdr P.
Umělci: Briscein A., Esterková E., Hoza T., Koplík O., Krejčí V., Nykl D., Sulženko J., Tolaš J., Vykopalová P., Zbrožek M., Zerhauová J.
Poznámka 1: + QR hra ve foyer (E. Pruch Dočkalová)
15:00 - 16:30
Zkouška
Umělci: Jägerová M., Licht M.
Poznámka 1: Zkouška tanečníci // Kodet, Vébr
Poznámka 2: 15:30 + Jagerová, Licht
17:00 - 21:00
Zkouška
Umělecké vedení: Aleškevič G., Heřman J., Houfová J., Kodet J., Kružík R., Vébr K.
Umělci: Bařák L., Cukrová M., Hrochová J., Jägerová M., Licht M., Šedrlová D., Šveda R.
Poznámka 1: Ar. zk. – soli + tanečníci (with director + dancers)
Poznámka 2: SCENE 2.6 | ORLANDO – FINAL CONFRONTATION
Poznámka 3: + Sádlík, Mikulášek || + M. Řihák, D. Pernica, A. Hric || + nápověda
17:00 - 21:00
Zkouška
Poznámka 1: TECH. VED: Náznak scény dle dispozic S. Adamové
11:00 - 13:00
Předzpívání sbor
Umělecké vedení: Buchta M., Karasová D., Koňárek P.
Poznámka 1: Určení; vedoucí hlas, zk.
14:00 - 18:00
Zkouška
14:00 - 15:30
Zkouška
Umělecké vedení: Aleškevič G.
Umělci: Nosek V.
Čt, 16.05.2024
10:00 - 14:00
Zkouška
Poznámka 1: TECH. VED: Náznak scény dle dispozic S. Adamové
10:00 - 14:00
Zkouška
Poznámka 1: viz sekce zkoušky
10:00 - 14:00
Zkouška
Umělecké vedení: Adamová S., Buchta M., Heřman J., Houfová J., Karasová D., Kodet J., Vébr K.
Umělci: Bařák L., Hrochová J., Jägerová M., Koplík O., Licht M., Nosek V., Nykl D., Šedrlová D., Škarka J., Šveda R.
Poznámka 1: Ar. zk. – soli + sbor + tanečníci (with director + choir + dancers)
Poznámka 2: Celé 2. jednání (whole Act 2) - bez Harryho
Poznámka 3: + M. Řihák, D. Pernica, A. Hric || + nápověda
14:00 - 15:00
Zkouška
Umělecké vedení: Heřman J., Houfová J., Kružík R.
Poznámka 1: Ar. zk. – soli (with director) || Magdaléna Vášáryová
Poznámka 2: SCENE 2.5 | THE ARRIVAL OF THE DEAD QUEEN
Poznámka 3: + D. Pernica || + nápověda
14:00 - 15:00
Zkouška
Poznámka 1: TECH. VED: Náznak scény dle dispozic S. Adamové
15:00 - 16:30
Zkouška
Umělecké vedení: Kodet J.
Umělci: Licht M.
17:30 - 19:00
Zkouška dětského sboru
09:30 - 12:30
Zkouška
Umělecké vedení: Kružík R., Tyshko K.
18:00 - 20:00
Zkouška
Umělecké vedení: Kružík R., Tyshko K.
20:00 - 22:00
Blokace - P. Bartoníková
09:00 - 10:00
Zkouška
Poznámka 1: Tanečníci warm-up // Kodet, Vébr
14:00 - 17:30
Zkouška
10:00 - 11:00
Zkouška
Umělecké vedení: Aleškevič G.
Umělci: Levíček P.
Pá, 17.05.2024
10:00 - 14:00
Zkouška
Umělecké vedení: Adamová S., Buchta M., Heřman J., Houfová J., Karasová D., Kodet J., Vébr K.
Umělci: Bařák L., Hrochová J., Jägerová M., Licht M., Nosek V., Nykl D., Šedrlová D., Škarka J., Šveda R.
Poznámka 1: Ar. zk. – soli + sbor + tanečníci (with director + choir + dancers)
Poznámka 2: Celé 2. jednání (whole Act 2) – bez Harryho
Poznámka 3: + M. Řihák, D. Pernica, A. Hric || + nápověda
10:00 - 14:00
Zkouška
Poznámka 1: TECH. VED: Náznak scény dle dispozic S. Adamové
10:00 - 14:00
Zkouška
Poznámka 1: viz sekce zkoušky
09:30 - 12:30
Zkouška
Umělecké vedení: Kružík R.
18:00 - 20:00
Zkouška
Umělecké vedení: Kružík R.
14:00 - 18:00
Zkouška
17:00 - 18:00
Zkouška
Umělecké vedení: Aleškevič G.
Umělci: Nosek V.
So, 18.05.2024
09:00 - 15:00
Pronájem - Ratajová
Ne, 19.05.2024
10:00 - 13:00
Blokace - Mitáš
© 2015 ZAS Group