Týdenní ferman pro období od 20.05.2024 do 26.05.2024 - opera

Jeviště JD
Janáčkovo divadlo
Foyer JD
Janáčkovo divadlo
Zkušební jeviště JD
Janáčkovo divadlo
Sborový sál JD
Janáčkovo divadlo
Zkušebna orchestru JD
Janáčkovo divadlo
Baletní sál JD
Janáčkovo divadlo
Orchestřiště JD
Janáčkovo divadlo
Ansámblová zkušebna
Janáčkovo divadlo
Korepetiční místnost 5.34
Janáčkovo divadlo
Zasedačka JD
Janáčkovo divadlo
Nahrávací studio
Janáčkovo divadlo
Po, 20.05.2024
Svícená zkouška
Umělecké vedení: Heřman J., Kozumplík P., Stojčevski D.
Poznámka 1: Stavba + svícení
Příprava scény
Poznámka 1: Stavba + svícení // Kozumplík, Heřman, Stojčevskij
18:00 - 22:00
Zkouška
Umělecké vedení: Adamová S., Heřman J., Houfová J., Karasová D., Kodet J., Kružík R., Šnajdr P., Vébr K.
Umělci: Bařák L., Cukrová M., Hoza T., Hrochová J., Jägerová M., Koplík O., Licht M., Mikulková H., Nosek V., Nykl D., Šedrlová D., Škarka J., Šveda R., Zaplatilová V.
Poznámka 1: Ar. zk. – soli + tanečníci (with director + dancers)
Poznámka 2: Celá opera (the whole opera)
Poznámka 3: + M. Řihák, D. Pernica, A. Hric || + nápověda
18:00 - 22:00
Zkouška
Poznámka 1: TECH. VED: scéna dle dispozic S. Adamové
09:30 - 12:30
Zkouška
Umělecké vedení: Kružík R., Tyshko K.
Poznámka 1: Doporučena přítomnost sólistů na zkoušce kvůli zvukové představě
18:00 - 20:00
Zkouška
Umělecké vedení: Kružík R., Tyshko K.
Poznámka 1: Doporučena přítomnost sólistů, kteří nezkouší, kvůli zvukové představě
14:00 - 18:00
Zkouška
13:00 - 14:00
Zkouška
Umělecké vedení: Aleškevič G.
Umělci: Hrochová J.
Út, 21.05.2024
10:00 - 14:00
Zkouška
Poznámka 1: TECH. VED: scéna dle dispozic S. Adamové
10:00 - 14:00
Zkouška
Poznámka 1: viz sekce zkoušky
10:00 - 14:00
Zkouška
Umělecké vedení: Adamová S., Buchta M., Heřman J., Houfová J., Kodet J., Šnajdr P., Tyshko K., Vébr K.
Umělci: Bařák L., Cukrová M., Hoza T., Hrochová J., Jägerová M., Koplík O., Licht M., Mikulková H., Nosek V., Nykl D., Šedrlová D., Škarka J., Šveda R., Zaplatilová V.
Poznámka 1: Ar. zk. – soli + sbor + tanečníci (with director + choir + dancers)
Poznámka 2: Celá opera (the whole opera)
Poznámka 3: + M. Řihák, D. Pernica, A. Hric || + nápověda
15:00 - 22:00
Svícená zkouška
Umělecké vedení: Adamová S., Heřman J., Kozumplík P., Stojčevski D.
Poznámka 1: + figuranti
15:00 - 22:00
Svícená zkouška
15:00 - 16:30
Zkouška
Umělecké vedení: Kodet J., Vébr K.
Umělci: Jägerová M., Licht M.
Poznámka 1: Tanečníci - muži do 16:00
Poznámka 2: + Licht + Jägerová
16:00 - 18:30
Zkouška dětského sboru
09:00 - 10:00
Zkouška
Poznámka 1: Tanečníci warm-up // Kodet, Vébr
14:00 - 18:00
Zkouška
18:00 - 20:00
Zkouška
Umělecké vedení: Prášková K.
Poznámka 1: Zkouška tanečníků
14:00 - 15:00
Repertoárová porada
St, 22.05.2024
18:00 - 20:30
Repríza
Umělecké vedení: Blaha O., Klecker J., Koňárek P.
Umělci: Daňhelová E., Hoza T., Hrochová J., Karas P., Koplík O., Krul R., Musil I., Novotná L., Nykl D., Sulženko J., Šedrlová D., Zerhauová J.
16:00 - 17:00
Výtvarná dílna
17:15 - 18:00
Lektorský úvod - opera
Umělecké vedení: Pruch Dočkalová E.
10:00 - 14:00
Zkouška
Umělecké vedení: Kodet J., Vébr K.
Umělci: Licht M.
Poznámka 1: Zkouška tanečníci
Poznámka 2: 12:00 + Licht
15:00 - 17:00
Explikační porada
Poznámka 1: Figarova svatba
09:30 - 12:30
Zkouška
Umělecké vedení: Kružík R.
Poznámka 1: 2. jednání a případně část 1. jednání (Act 2 and possibly part of Act 1) – velmi doporučena přítomnost soli na zkoušce kvůli zvukové představě (the presence at the rehearsal is highly recommended)
09:00 - 10:00
Zkouška
Poznámka 1: Tanečníci warm-up // Kodet, Vébr
14:00 - 18:00
Zkouška
18:00 - 21:00
Blokace - Tilcerová
Čt, 23.05.2024
10:00 - 13:00
Zkouška
Umělecké vedení: Adamová S., Buchta M., Heřman J., Karasová D., Kodet J., Šnajdr P., Vébr K.
Umělci: Bařák L., Cukrová M., Hoza T., Hrochová J., Jägerová M., Koplík O., Licht M., Mikulková H., Nosek V., Nykl D., Šedrlová D., Škarka J., Šveda R., Vášáryová M., Zaplatilová V.
Poznámka 1: Ar. zk. – soli + sbor + tanečníci (with director + choir + dancers)
Poznámka 2: Celá opera (the whole opera)
Poznámka 3: + M. Řihák, D. Pernica, A. Hric || + nápověda
10:00 - 13:00
Zkouška
Poznámka 1: TECH. VED: scéna dle dispozic S. Adamové
10:00 - 13:00
Zkouška
Poznámka 1: viz sekce zkoušky
18:00 - 20:00
Zkouška
Poznámka 1: viz sekce zkoušky
18:00 - 21:00
Zkouška
Umělecké vedení: Adamová S., Buchta M., Heřman J., Houfová J., Kodet J., Vébr K.
Umělci: Bařák L., Cukrová M., Hoza T., Jägerová M., Koplík O., Licht M., Mikulková H., Nosek V., Nykl D., Šedrlová D., Škarka J., Šveda R., Vášáryová M., Zaplatilová V.
Poznámka 1: Ar. zk. – soli + sbor do 20 + tanečníci (with director + choir until 20:00 + dancers)
Poznámka 2: Celá opera (the whole opera)
Poznámka 3: + Mikulášek (dítě) || + M. Řihák, D. Pernica, A. Hric || + nápověda
18:00 - 21:00
Zkouška
Poznámka 1: TECH. VED: scéna dle dispozic S. Adamové
17:30 - 19:00
Zkouška dětského sboru
09:30 - 12:30
Zkouška
Umělecké vedení: Kružík R., Tyshko K.
18:00 - 20:00
Zkouška
Umělecké vedení: Kružík R., Tyshko K.
09:00 - 10:00
Zkouška
Poznámka 1: Tanečníci warm-up // Kodet, Vébr
14:00 - 18:00
Zkouška
10:00 - 11:00
Nahrávání
Poznámka 1: nahrávání Scene 2.5 jen mluvené slovo – Vášáryová // Nábělek
Pá, 24.05.2024
10:00 - 14:00
Sedačka
Umělecké vedení: Buchta M., Kružík R.
Umělci: Bařák L., Cukrová M., Hoza T., Hrochová J., Jägerová M., Koplík O., Licht M., Nosek V., Nykl D., Šedrlová D., Škarka J.
Poznámka 1: Sedačka (Sitzprobe with orchestra) – soli + sbor + scénická hudba - kontrabasy
Poznámka 2: Prosím připravit židle pro sbor (59) a soli (11) + pulty pro soli
Poznámka 3: + D. Pernica, A. Hric
10:00 - 14:00
Sedačka
Poznámka 1: Prosím připravit židle pro sbor (59) a soli (11) + pulty pro soli
10:00 - 14:00
Sedačka
14:00 - 18:00
Zkouška
10:00 - 14:00
Sedačka
Poznámka 1: viz sekce zkoušky
So, 25.05.2024
17:00 - 20:15
Repríza
Umělecké vedení: Aleškevič G., Blaha O., Ivanović M., Koňárek P.
Umělci: Berger P., Gattringerová E., Hoza T., Jägerová M., Krejčí V., Pavlů I., Součková D., Šrejma Kačírková J., Šťáva J.
Ne, 26.05.2024
18:00 - 21:00
Repríza
Umělecké vedení: Buchta M., Klecker J., Orenič V.
Umělci: Bařák L., Berger P., Brückler J., Karas P., Matoušek M., Mikecz K., Součková D., Szendiuch D., Šrejma Kačírková J., Šťáva A., Valenta P.
16:30 - 17:00
Zkouška
Umělecké vedení: Aleškevič G., Klecker J.
Umělci: Bařák L., Berger P., Brückler J., Šťáva J.
© 2015 ZAS Group