Týdenní ferman pro období od 23.05.2022 do 29.05.2022

Jeviště JD
Janáčkovo divadlo
Foyer JD
Janáčkovo divadlo
Zkušební jeviště JD
Janáčkovo divadlo
Sborový sál JD
Janáčkovo divadlo
Zkušebna orchestru JD
Janáčkovo divadlo
Baletní sál JD
Janáčkovo divadlo
Ansámblová zkušebna
Janáčkovo divadlo
Korepetiční místnost 5.34
Janáčkovo divadlo
Korepetiční místnost 5.46
Janáčkovo divadlo
Zasedačka JD
Janáčkovo divadlo
Divadelní sál MD
Mahenovo divadlo
Malá scéna MD
Mahenovo divadlo
Foyer MD
Mahenovo divadlo
Velká zkušebna MD
Mahenovo divadlo
Malá zkušebna MD
Mahenovo divadlo
Divadelní sál
Reduta
Mozartův sál
Reduta
Komorní sál
Reduta
Foyer Reduta
Reduta
Ostatní prostor
Reduta
Zkušebna Rooseveltova 13
Rooseveltova 13
Velký baletní sál
Ředitelství
Střední baletní sál
Ředitelství
Krejčovny
Ředitelství
Zájezd mimo NdB
Zájezd - mimo prostory NdB
Po, 23.05.2022
10:00 - 13:00
Aranžovací zkouška
Umělecké vedení: Adamová, Kružík, Tyshko
Umělci: Hrochová, Krejčí, Mtchedlishvili, Park, Šrejma Kačírková
Poznámka 1: Soli (with director) // Act 2 – scene 3-5 / Act 1 – scene 3: duet Otello + Desdemona / Act 3 – scene: 1-4
Poznámka 2: + nápověda | + M. Voda, M. Madeja
10:00 - 13:00
Zkouška
Poznámka 1: TECH. VED: Náznak scény dle dispozic S. Adamové
14:00 - 16:15
Předzpívání
Poznámka 1: Klavír na jevišti, orchestřiště nahoře.
Poznámka 2: Prosím pořídit záznam.
14:00 - 16:15
Konkurz
Umělecké vedení: Částková, Heřman, Klecker, Kružík
Umělci: Alechkevitch, Houfová, Karasová, Tyshko
Poznámka 1: Dle harmonogramu J. Ženíškové
18:00 - 21:00
Zkouška
Poznámka 1: TECH. VED: Náznak scény dle dispozic S. Adamové
Poznámka 2: Svatební šaty s křídly pro Desdemonu + dámská garderoba pro Desdemonu
Poznámka 3: Rekvizity pro sbory dle dispozic S. Adamové
18:00 - 21:00
Aranžovací zkouška
Umělecké vedení: Kadlčíková
Poznámka 1: viz sekce zkoušky
18:00 - 21:00
Aranžovací zkouška
Umělecké vedení: Adamová, Alechkevitch, Glaser, Houfová, Kružík, Maťašová
Umělci: Mtchedlishvili, Park, Šrejma Kačírková
Poznámka 1: Soli + sbor + dětský sbor (with director + choir + children choir) // Act 2 – scenes with choirs
Poznámka 2: + nápověda | + M. Voda, M. Madeja
09:30 - 10:30
Dělená zkouška - kontrabasy
Umělecké vedení: Pokorný
10:30 - 15:30
Poznámka 1: Prosím nachystat baletizol a 5 baletních tyčí.
15:40 - 17:10
výuka Baletní školy I. V. Psoty
Poznámka 1: VÝUKA BALETNÍ ŠKOLY
10:00 - 12:00
Zkouška
Umělecké vedení: Pinzow
Umělci: Nosek
10:00 - 11:00
Zkouška
Umělecké vedení: Karasová
Umělci: Martynyuk
09:00 - 13:00
Stavba
Poznámka 1: 6 techniků, 3 zvukaři, 4 osvětlovači
14:00 - 18:00
Stavba
Poznámka 1: 6 techniků, 3 zvukaři, 4 osvětlovači
19:00 - 22:00
stavba
Poznámka 1: 6 techniků, 3 zvukaři, 4 osvětlovači
18:00 - 22:00
Zkouška
Poznámka 1: H. Tomáš Briešťanská, P. Kubes, M. Siničák
19:00 - 20:30
Repríza
Poznámka 1: A. Stankov, M. Dalecký, J. Jelínek, R. Blumaier
11:00 - 14:00
Zkouška
Poznámka 1: NEZ. OTÁZKY:
Poznámka 2: THORISO, ADRIÁN, RIN, MARTIN
Poznámka 3: M.RADAČOVSKÝ, ASISTENTI
15:30 - 17:30
Zkouška
Poznámka 1: NEZODPOVĚZENÉ OTÁZKY
Poznámka 2: JAKO DOPOLEDNE
Poznámka 3: M.RADAČOVSKÝ, ASISTENTI
10:00 - 11:00
Trénink
Poznámka 1: TRÉNINK - ŽENY:
Poznámka 2: RUGGIERI,
Poznámka 3: KUBÁTOVÁ
11:16 - 14:00
Zkouška
Poznámka 1: W. MAD: Casting + zkouška
Poznámka 2: INGER, ASIST. / Mrkos
15:30 - 17:30
Zkouška
Poznámka 1: Walking Mad
Poznámka 2: duet
Poznámka 3: Inger. ASIST. Kolegarová
10:00 - 11:00
Trénink
Poznámka 1: TRÉNINK - MUŽI:
Poznámka 2: BESERRA,
Poznámka 3: DUCHALÍK
12:15 - 14:00
Zkouška
Poznámka 1: SNĚHURKA A 7 TRPASLÍKŮ
Poznámka 2: určené obsazení
Poznámka 3: Ruggieri, Přibylová
15:30 - 17:30
Zkouška
Poznámka 1: VOLÁNÍ HOR:
Poznámka 2: určené obsazení
Poznámka 3: DATCU, ASIST. / Kolegarová
Zkouška kostýmů s výtvarnicí
Poznámka 1: 9:30 - Mtchedlishvili, 11:00 - Škarka, 13:15 - Park
Út, 24.05.2022
10:00 - 14:00
Aranžovací zkouška
Umělecké vedení: Adamová, Částková, Houfová, Klecker, Tyshko
Umělci: Briscein, Hakobyan, Hrochová, Krejčí, Matić, Mikecz, Mtchedlishvili, Nosek, Nykl, Park, Škarka, Vykopalová
Poznámka 1: Opakování (repetition) Act 1 – Act 4
Poznámka 2: + nápověda | + M. Voda, M. Madeja
10:00 - 14:00
Zkouška
Poznámka 1: TECH. VED: Náznak scény dle dispozic S. Adamové
15:00 - 18:30
Poznámka 1: Prosím nachystat baletizol a 5 baletních tyčí.
16:00 - 18:30
Zkouška dětského sboru
Umělecké vedení: Maťašová
09:30 - 12:30
Zkouška
Umělecké vedení: Kružík
18:00 - 20:00
Zkouška
Umělecké vedení: Kružík
10:00 - 14:00
Zkouška
Poznámka 1: Choreograf DAN DATCU
Poznámka 2: příprava premiéry Baletu NdB
Poznámka 3: baletní sál v Jd
14:30 - 17:10
výuka Baletní školy I. V. Psoty
Poznámka 1: VÝUKA BALETNÍ ŠKOLY
13:00 - 14:00
Zkouška
Umělecké vedení: Pinzow
Umělci: Levíček
13:00 - 19:00
Blokace - M. Pinzow
14:00 - 15:00
Zkouška
Umělecké vedení: Pinzow
Umělci: Hrochová
15:00 - 16:00
Zkouška
Umělecké vedení: Pinzow
Umělci: Nykl
16:00 - 17:30
Zkouška
Umělecké vedení: Pinzow
Umělci: Krejčí
10:00 - 12:00
Zkouška
Umělecké vedení: Karasová
Umělci: Martynyuk
09:00 - 13:00
Stavba, q-check, focusing
Poznámka 1: 6 techniků, 3 zvukaři, 4 osvětlovači
14:30 - 16:30
generální zkouška
20:30 - 21:40
Hostující představení
21:45 - 22:10
Diskuze na jevišti
Poznámka 1: 4 židle + sklenky a vodu a 2 mikrofony
20:00 - 20:30
Lektorský úvod
Poznámka 1: Úvod má Karel Littera
10:00 - 14:00
Zkouška
Poznámka 1: obr. 2, 3, 4 + studenti
12:00 - 17:00
Stavba + svícení
17:10 - 18:30
generální zkouška
19:00 - 22:00
Hostující představení
10:00 - 17:00
Poznámka 1: prosklená místnost ve foyer bude po dobu festivalu sloužit jako zázemí pro redakci časopisu
Poznámka 2: prosím o nachytání 6x stolů a kolem vždy 4x židličky do prostoru
10:00 - 14:00
Zkouška
Poznámka 1: všichni - průjezd
10:00 - 11:00
Trénink
Poznámka 1: TRÉNINK - ŽENY sóli a MUŽI:
Poznámka 2: RADAČOVSKÝ
Poznámka 3: HRBÁČEK
11:15 - 14:00
Zkouška
Poznámka 1: Walking Mad
Poznámka 2: VŠE, ALL
Poznámka 3: Inger. ASIST. Mrkos
15:30 - 17:30
Zkouška
Poznámka 1: Walking Mad
Poznámka 2: vše, all
Poznámka 3: Inger. ASIST. Mrkos
10:00 - 11:00
Trénink
Poznámka 1: TRÉNINK - ŽENY sboru:
Poznámka 2: PŘIBYLOVÁ
Poznámka 3: Kubátová
11:15 - 14:00
Zkouška
Poznámka 1: SNĚHURKA A 7 TRPASLÍKŮ
Poznámka 2: URČENÍ
Poznámka 3: Ruggieri, Přibylová
15:30 - 17:30
Zkouška
Poznámka 1: VOLÁNÍ HOR:
Poznámka 2: určené obsazení
Poznámka 3: DATCU, ASIST., Mrkos
Zkouška
Poznámka 1: 12:45 - Levíček, 14:30 - Mtchedlishvili
18:00 - 19:15
generálka
Umělecké vedení: Alechkevitch, Blaha, Maťašová
Umělci: Hoza, Karas, Klečanská, Koplík, Kyzlinková, Levíček, Mádlová
St, 25.05.2022
10:00 - 11:00
Vykládka
Poznámka 1: stage manager, 4x kulisáci, 2x osvětlovač, 2x zvukař, 2x video
11:01 - 16:00
stavba, světla, zvuk, projekce
Poznámka 1: stage manager, 4x kulisáci, 2x osvětlovač, 2x zvukař, 2x video
17:00 - 22:00
Stavba - svícení + zvuk
Poznámka 1: stage manager, 4x kulisáci, 2x osvětlovač, 2x zvukař, 2x video
10:00 - 14:00
Zkouška
Umělecké vedení: Adamová, Částková, Glaser, Houfová, Klecker, Tyshko
Umělci: Briscein, Hakobyan, Hrochová, Krejčí, Matić, Mikecz, Mtchedlishvili, Nosek, Nykl, Park, Vykopalová
Poznámka 1: Act 1+2 – repetition chronologically
Poznámka 2: + nápověda | + M. Voda, M. Madeja
10:00 - 14:00
Zkouška
Poznámka 1: TECH. VED: Náznak scény dle dispozic S. Adamové
10:00 - 12:30
Zkouška
Umělecké vedení: Koňárek
Poznámka 1: Glagolská mše - celý sbor
12:30 - 13:00
Předzpívání - sbor
Umělecké vedení: Buchta, Kadlčíková, Karasová, Koňárek, Složilová Roztočilová
Poznámka 1: + hl. ved.
18:30 - 21:00
Zkouška
Umělecké vedení: Buchta
Poznámka 1: Z mrtvého domu - muži + VS
09:30 - 12:30
Zkouška
Umělecké vedení: Kružík
18:00 - 20:00
Zkouška
Umělecké vedení: Kružík
10:00 - 14:00
Zkouška
Poznámka 1: Choreograf DAN DATCU
Poznámka 2: příprava premiéry Baletu NdB
Poznámka 3: baletní sál v Jd
14:30 - 18:00
výuka Baletní školy I. V. Psoty
Poznámka 1: BALETNÍ ŠKOLA * VÝUKA
09:30 - 10:00
Zkouška
Umělecké vedení: Karasová
Umělci: Nosek
10:00 - 12:00
Zkouška
Umělecké vedení: Karasová
Umělci: Martynyuk
14:00 - 15:30
ZKOUŠKA
18:00 - 19:10
Hostující představení
19:15 - 19:45
Diskuze na jevišti
Poznámka 1: 4 židle + sklenky a vodu a 2 mikrofony
19:50 - 22:00
Bourání
17:30 - 18:00
Lektorský úvod
Poznámka 1: Úvod má Vojtěch Balcar za supervize Karla Littery
10:00 - 14:00
Zkouška
Poznámka 1: obr. 4, 5, 6 + studenti
12:00 - 13:30
Předávací porada
10:00 - 12:59
Zkouška
Poznámka 1: bez jakéhokoli náznaku (prázdný prostor), bez jakýchkoli lidí a technických věcí; pouze inspicient; bez využití hereckých šaten
Poznámka 2: všichni - průjezd
13:00 - 18:30
Stavba + svícení
18:35 - 19:30
generální zkouška
20:00 - 22:00
Hostující představení
13:00 - 14:00
Zkouška
Poznámka 1: všichni - průjezd
10:00 - 17:00
Poznámka 1: prosklená místnost ve foyer bude po dobu festivalu sloužit jako zázemí pro redakci časopisu
Poznámka 2: prosím o nachytání 6x stolů a kolem vždy 4x židličky do prostoru
10:00 - 11:00
Trénink
Poznámka 1: TRÉNINK - ŽENY:
Poznámka 2: PŘIBYLOVÁ,
Poznámka 3: DUCHALÍK
14:05 - 15:25
Zkouška
Poznámka 1: SNĚHURKA A 7 TRPASLÍKŮ
Poznámka 2: ERIKO WAKIZONO, ROBERT HYLAND
Poznámka 3: Ruggieri, Přibylová
15:30 - 17:30
Zkouška
Poznámka 1: VOLÁNÍ HOR:
Poznámka 2: VŠE, ALL
Poznámka 3: DATCU, PŘÍKASKÝ, Kolegarová
10:00 - 11:00
Trénink
Poznámka 1: TRÉNINK - MUŽI:
Poznámka 2: BESERRA,
Poznámka 3: Kubátová
11:15 - 14:00
Zkouška
Poznámka 1: SNĚHURKA A 7 TRPASLÍKŮ
Poznámka 2: vše, all
Poznámka 3: Ruggieri, Přibylová / Kolegarová
Zkouška kostýmů s výtvarnicí
Poznámka 1: 9:00 - Vykopalová, 9:00 - Nykl, 9:30 - Matić
09:00 - 10:15
Umělecké vedení: Alechkevitch, Blaha, Maťašová
Umělci: Hoza, Karas, Klečanská, Koplík, Kyzlinková, Levíček, Mádlová
11:00 - 12:15
Umělecké vedení: Alechkevitch, Blaha, Maťašová
Umělci: Hoza, Karas, Klečanská, Koplík, Kyzlinková, Levíček, Mádlová
Čt, 26.05.2022
09:00 - 11:00
sound check
Poznámka 1: stage manager, 2x zvukař
11:01 - 17:00
svícení + video
Poznámka 1: svícení 11:00 - 15:00, 2x osvětlovač + stage manager
Poznámka 2: video 14:00-16:00, 2x videotechnik + stage manager
17:01 - 22:00
Technická zkouška
Poznámka 1: stage manager, 3x kulisák, 1x osvětlovač, 1x zvukař, 1x video, 1x garedoroba, 1x maskérka
14:00 - 17:00
Konference
Poznámka 1: druhé patro ve foyer JD, technické požadavky - základní ozvučení (hlavně pro nahrávání), židle pro cca 50 lidí
Poznámka 2: projektor + plátno + konstrukce na zavěšení plátna
10:00 - 14:00
Aranžovací zkouška
Umělecké vedení: Adamová, Alechkevitch, Částková, Glaser, Klecker, Tyshko
Umělci: Briscein, Hakobyan, Hrochová, Krejčí, Levíček, Matić, Meers jr., Mtchedlishvili, Nosek, Nykl, Park, Škarka, Šrejma Kačírková, Vykopalová
Poznámka 1: Act 3+4 – repetition chronologically
Poznámka 2: + nápověda | + M. Voda, M. Madeja
10:00 - 14:00
Zkouška
Poznámka 1: TECH. VED: Náznak scény dle dispozic S. Adamové
18:00 - 21:00
Zkouška
Umělecké vedení: Buchta
Poznámka 1: Z mrtvého domu - muži + VS
18:00 - 21:00
Zkouška
Umělecké vedení: Kružík
10:00 - 14:00
Zkouška
Poznámka 1: Choreograf DAN DATCU
Poznámka 2: příprava premiéry Baletu NdB
Poznámka 3: baletní sál v Jd
16:15 - 17:45
výuka Baletní školy I. V. Psoty
Poznámka 1: VÝUKA BALETNÍ ŠKOLY
17:30 - 19:00
Zkouška dětského sboru
Umělecké vedení: Maťašová
14:00 - 15:00
Zkouška
Umělecké vedení: Alechkevitch
Umělci: Park
10:00 - 11:30
Zkouška
Umělecké vedení: Karasová
Umělci: Martynyuk
11:30 - 13:30
Zkouška
Umělecké vedení: Karasová
Umělci: Berger
18:00 - 20:00
DSB
19:00 - 21:00
Repríza
Poznámka 1: představení v rámci DSB
18:00 - 20:00
Repríza
Poznámka 1: Pouze prostor bývalé kuřárny / návštěvní místnost
Poznámka 2: Prosíme omezit provoz návštěvní místnosti v časech 18:00-20:00, z důvodu probíhajícího doprovodného program DSB.
10:00 - 14:00
Zkouška
Poznámka 1: obr. 1, 13 + předěly (Seth) + studenti + hudebníci
Poznámka 2: prosíme o přítomnost zvukaře
10:00 - 12:59
Zkouška
Poznámka 1: bez jakéhokoli náznaku (prázdný prostor), bez jakýchkoli lidí a technických věcí; pouze inspicient; bez využití hereckých šaten
Poznámka 2: všichni - průjezd
13:00 - 18:00
Stavba + svícení
18:10 - 19:00
úklid jeviště
19:30 - 21:55
Hostující představení
13:00 - 13:59
Zkouška
Poznámka 1: všichni - průjezd
11:00 - 12:00
Explikační porada
Poznámka 1: prosím o standardní nachystání stolků a židlí
13:00 - 17:00
Poznámka 1: prosklená místnost ve foyer bude po dobu festivalu sloužit jako zázemí pro redakci časopisu
Poznámka 2: prosím o nachytání 6x stolů a kolem vždy 4x židličky do prostoru
18:00 - 20:00
Prohlídka divadelních budov
Poznámka 1: kancelář dramaturgů - doprovodný program Divadlo jsi Ty
Poznámka 2: 5x skupin po 5 lidech budou s doprovodem chodit do kanceláře
15:00 - 20:00
Workshop Woods
10:00 - 11:00
Trénink
Poznámka 1: TRÉNINK - ŽENY sóli a MUŽI:
Poznámka 2: BESERRA
Poznámka 3: DUCHALÍK
11:15 - 14:00
Zkouška
Poznámka 1: SNĚHURKA A 7 TRPASLÍKŮ
Poznámka 2: VŠICHNI, ALL
Poznámka 3: Ruggieri, Přibylová / Duchalík
10:00 - 11:00
Trénink
Poznámka 1: TRÉNINK - ŽENY sboru:
Poznámka 2: RUGGIERI,
Poznámka 3: Hacek
11:15 - 14:00
Zkouška
Poznámka 1: SNĚHURKA A 7 TRPASLÍKŮ
Poznámka 2: určení
Poznámka 3: ASISTENTI
Zkouška
Poznámka 1: 9:00 – Briscein
Poznámka 2: 14:15 - Meers
Pá, 27.05.2022
08:00 - 09:00
uklizení jeviště
09:01 - 14:00
zkouška
Poznámka 1: stage manager, 3x kulisák, 1x osvětlovač, 1x zvukař, 1x video, 1x garedoroba, 1x maskérka
16:00 - 18:30
Příprava na představení
Poznámka 1: stage manager, 3x kulisák, 1x osvětlovač, 1x zvukař, 1x video, 1x garedoroba, 1x maskérka
Poznámka 2: 16:00 - 18:00 rekvizity, make-up, garderoba
Poznámka 3: 18:00 - 18:30 mikroporty -> 1x zvukař
19:00 - 21:30
Hostující představení
Poznámka 1: stage manager, 3x kulisák, 1x osvětlovač, 1x zvukař, 1x video, 1x garedoroba, 1x maskérka
18:30 - 19:00
Lektorský úvod
Poznámka 1: Úvod má Bára Gregorová
Poznámka 2: prostor foyer v 1. patře u klavíru + ozvučení (jako na lektorský úvod opery)
10:00 - 14:00
Aranžovací zkouška
Umělecké vedení: Adamová, Alechkevitch, Glaser, Klecker, Tyshko
Umělci: Hakobyan, Hrochová, Karas, Levíček, Matić, Meers jr., Mikecz, Mtchedlishvili, Nosek, Nykl, Park, Škarka, Šrejma Kačírková, Vykopalová
Poznámka 1: Bude upřesněno po čtvrteční zkoušce / TBC after Thursday reh.
Poznámka 2: + nápověda | + M. Voda, M. Madeja
10:00 - 14:00
Zkouška
Poznámka 1: TECH. VED: Náznak scény dle dispozic S. Adamové
18:00 - 21:00
Zkouška
Umělecké vedení: Buchta
Poznámka 1: Z mrtvého domu - muži + VS
10:00 - 14:00
Zkouška
Poznámka 1: Choreograf DAN DATCU
Poznámka 2: příprava premiéry Baletu NdB
Poznámka 3: baletní sál v Jd
15:40 - 17:10
výuka Baletní školy I. V. Psoty
Poznámka 1: VÝUKA BALETNÍ ŠKOLY
13:00 - 17:00
Opera Diversa
11:00 - 12:30
Zkouška
Umělecké vedení: Karasová
Umělci: Martynyuk
19:00 - 21:00
DSB
12:00 - 22:00
Stavba
18:00 - 20:00
Repríza
Poznámka 1: Pouze prostor bývalé kuřárny / návštěvní místnost
Poznámka 2: Prosíme omezit provoz návštěvní místnosti v časech 18:00-20:00, z důvodu probíhajícího doprovodného program DSB.
10:00 - 14:00
Zkouška
Poznámka 1: obr. 7, 9, 10
09:00 - 14:00
Zkouška
Poznámka 1: všichni - průjezd (J. Štvrtecká pouze do 13:00)
Poznámka 2: prosíme o přítomnost zvukaře
20:00 - 21:30
Zadáno pro firmu StudioRema93
Poznámka 1: A. Stankov, J. Jelínek, M. Dalecký, R. Blumaier; 20.00 začátek proslovem ředitele ABB na jevišti (1x hand) / 20.02 Improvozovna
Poznámka 2: další informace k přípravě akce: 14.00 příjezd cattering Butchers (vjezdy mají vlastní) / 19.00 příchod lidí, welcome drink
Poznámka 3: divadelní bar nepoužijí; vstupenky naše, trhají uvaděčky; pozn.: 1. p. mezi vtahy volno pro bar Butchers (klavír zůstává v Mozartově sále)
21:30 - 23:59
Raut pro StudioRema 93 - pro ABB
Poznámka 1: raut ve foyeru, 1. patře a komorním sále (chafingy a čajové svíčky)
21:30 - 23:59
Raut pro StudioRema 93 - pro ABB
Poznámka 1: raut ve foyeru, 1. patře a komorním sále (chafingy a čajové svíčky)
19:00 - 21:00
Prohlídka divadelních budov
Poznámka 1: kancelář dramaturgů - doprovodný program Divadlo jsi Ty
Poznámka 2: 5x skupin po 5 lidech budou s doprovodem chodit do kanceláře
15:00 - 20:00
Workshop Woods
10:00 - 11:00
Trénink
Poznámka 1: TRÉNINK - ŽENY:
Poznámka 2: RUGGIERI,
Poznámka 3: DUCHALÍK
11:15 - 14:00
Zkouška
Poznámka 1: VOLÁNÍ HOR:
Poznámka 2: vše, all
Poznámka 3: DATCU, ASIST., Mrkos
14:05 - 15:25
Zkouška
Poznámka 1: SNĚHURKA A 7 TRPASLÍKŮ
Poznámka 2: E. WAKIZONO, R. HYLAND
Poznámka 3: RUGGIERI
15:30 - 17:30
Zkouška
Poznámka 1: 15:30 - 16:30 F. ANGELS: VŠE
Poznámka 2: 16:30 - 17:30 GNAWA: VŠE
Poznámka 3: AS., KOLEGAROVÁ
10:00 - 11:00
Trénink
Poznámka 1: TRÉNINK - MUŽI:
Poznámka 2: PŘIBYLOVÁ
Poznámka 3: HACEK
15:30 - 17:30
Zkouška
Poznámka 1: 15:30 - 16:30 SARABANDE: VŠE, ALL
Poznámka 2: 16:30 - 17:30 H. ORDER: VUORIO, SVOBODNÍK
Poznámka 3: AS., KOLEGAROVÁ
Zkouška kostýmů s výtvarnicí
Poznámka 1: 9:00 - Hakobyan, 9:30 - Nosek
So, 28.05.2022
08:00 - 11:59
stavba elevace na zadním jevišti
12:00 - 14:30
Příprava na představení
Poznámka 1: stage manager, 3x kulisák, 1x osvětlovač, 1x zvukař, 1x video, 1x garedoroba, 1x maskérka
Poznámka 2: 13:00 - 13:30 úklid jeviště
Poznámka 3: 14:00 - 14:30 mikroporty - 1x zvukař, stage manager
15:00 - 17:30
Hostující představení
Poznámka 1: stage manager, 3x kulisák, 1x osvětlovač, 1x zvukař, 1x video, 1x garedoroba, 1x maskérka
18:00 - 23:00
Bourání a nakládka
Poznámka 1: stage manager, 5x kulisáci, 2x osvětlovač, 2x zvukař, 2x video, 1x garderoba, 1x maskérka
14:30 - 15:00
Lektorský úvod
Poznámka 1: Úvod má Vašek Alexa za supervize Báry Gregorové
Poznámka 2: prostor foyer v 1. patře u klavíru + ozvučení (jako na lektorský úvod opery)
11:00 - 14:00
Blokace - konference
10:00 - 14:00
Zkouška
Poznámka 1: Choreograf DAN DATCU
Poznámka 2: příprava premiéry Baletu NdB
Poznámka 3: baletní sál v Jd
10:00 - 14:00
Opera Diversa
15:30 - 19:30
Opera Diversa
08:00 - 15:00
Stavba - svícení + zvuk
Poznámka 1: Začátek bude určen den předem podle toho, co ještě bude třeba
15:01 - 18:00
Zkouška
19:00 - 21:00
Hostující představení
21:05 - 23:59
Bourání
19:00 - 19:30
Lektorský úvod
Poznámka 1: Úvod má Marta Ljubková z ND Praha
14:00 - 16:59
Repríza
Poznámka 1: Prosíme omezit provoz návštěvní místnosti v časech 14:00-17:00 z důvodu probíhajícího doprovodného program DSB.
Poznámka 2: prostor bývalé kuřárny / návštěvní místnosti u vrátnice
18:00 - 20:00
Repríza
Poznámka 1: Pouze prostor bývalé kuřárny / návštěvní místnost
Poznámka 2: Prosíme omezit provoz návštěvní místnosti v časech 18:00-20:00, z důvodu probíhajícího doprovodného program DSB.
11:00 - 14:15
Stavba + svícení
16:00 - 18:30
Hostující představení
10:00 - 17:00
Redakce DSB
Poznámka 1: skleněná místnost ve foyer bude sloužit jako zázemí redakce DSB po celou dobu festivalu
Poznámka 2: prosím o nachytání 6x stolů a kolem vždy 4x židličky do prostoru
Ne, 29.05.2022
07:00 - 10:00
stavba
10:10 - 14:00
svícení, zvuk, projekce, technická zkouška
15:00 - 17:30
ZKOUŠKA
20:00 - 21:15
Hostující představení
13:00 - 15:00
zkouška
10:00 - 14:00
balet
Poznámka 1: Choreograf DAN DATCU
Poznámka 2: příprava premiéry baletu NdB
Poznámka 3: baletní sál v jd
10:00 - 17:00
Opera Diversa
17:30 - 18:00
Záskoková zkouška
Poznámka 1: za Davida Kaloče zaskočí Roman Nevěčný
Poznámka 2: Na zkoušce bude potřeba celé obsazení a povede ji režisér Martin Glaser.
Poznámka 3: ve scéně, se světly a zvukem; prosím o přípravu kostýmu pro R. Nevěčného
19:00 - 21:55
Repríza
Poznámka 1: alt. M. Marušin
10:00 - 17:00
Repríza
Poznámka 1: Prosíme omezit provoz návštěvní místnosti v časech 14:00-17:00 z důvodu probíhajícího doprovodného program DSB.
Poznámka 2: prostor bývalé kuřárny / návštěvní místnosti u vrátnice
15:00 - 17:00
Repríza
Poznámka 1: představení v rámci DSB
VOLNÝ DEN BALETU NdB
Poznámka 1: VOLNÝ DEN BALETU NdB
Poznámka 2: BALETNÍ SÁLY VE TŘETÍM PATŘE
© 2015 ZAS Group