Týdenní ferman pro období od 22.04.2024 do 28.04.2024

Jeviště JD
Janáčkovo divadlo
Foyer JD
Janáčkovo divadlo
Zkušební jeviště JD
Janáčkovo divadlo
Sborový sál JD
Janáčkovo divadlo
Baletní sál JD
Janáčkovo divadlo
Korepetiční místnost 5.33
Janáčkovo divadlo
Zasedačka JD
Janáčkovo divadlo
Divadelní sál MD
Mahenovo divadlo
Foyer MD
Mahenovo divadlo
Malá zkušebna MD
Mahenovo divadlo
Po, 22.04.2024
Technická zkouška
12:00 - 14:00
Úvod
Umělecké vedení: Adamová S., Částková P., Heřman J., Karasová D., Kodet J., Kružík R., Šnajdr P.
Umělci: Bařák L., Cukrová M., Hoza T., Hrochová J., Jägerová M., Koplík O., Licht M., Nosek V., Nykl D., Šedrlová D., Škarka J., Šveda R.
Poznámka 1: 12:00 - 13:00 - úvod (introduction) – všichni soli + tanečníci (dancers) || + M. Řihák, D. Pernica, A. Hric
Poznámka 2: 13:00 - 14:00 - Prologue – Orlando m., Orlando f., Judge, Reporter, Greene, Poet I, Poet II + tanečníci || + nápověda
Poznámka 3: Na zkoušce se fotí za účelem propagace NdB. // The rehearsal will be photographed for NdB promotion purposes.
12:00 - 14:00
Úvod + zkouška
Poznámka 1: TECH. VED: Dle dispozic S. Adamové
18:00 - 21:00
Aranžovací zkouška
Umělecké vedení: Adamová S., Alechkevitch G., Heřman J., Kodet J., Kružík R., Tyshko K.
Umělci: Cukrová M., Koplík O., Licht M., Nosek V., Nykl D., Šedrlová D., Škarka J., Šveda R.
Poznámka 1: Soli (with director) + tanečníci-muži (male dancers)
Poznámka 2: Prologue, Scenes 1.1, 1.2, 1.3
Poznámka 3: + M. Řihák, D. Pernica, A. Hric || + nápověda
18:00 - 21:00
Zkouška
Poznámka 1: TECH. VED: Náznak scény dle dispozic S. Adamové
14:00 - 18:00
Zkouška
10:00 - 12:00
Zkouška
Umělecké vedení: Houfová J.
Umělci: Hrochová J.
11:15 - 14:00
Zkouška
15:30 - 17:30
Zkouška
Poznámka 1: Coco Chanel
Út, 23.04.2024
Technická zkouška
Poznámka 1: Předání scény 14:00
10:00 - 14:00
Zkouška
Poznámka 1: TECH. VED: Náznak scény dle dispozic S. Adamové
10:00 - 14:00
Aranžovací zkouška
Umělecké vedení: Adamová S., Heřman J., Houfová J., Karasová D., Kodet J., Kružík R.
Umělci: Cukrová M., Koplík O., Licht M., Nosek V., Nykl D., Šedrlová D., Škarka J., Šveda R.
Poznámka 1: Ar. zk. – soli (with director) + tanečníci (dancers)
Poznámka 2: Scenes 1.2, 1.3, 1.4
Poznámka 3: + M. Řihák, D. Pernic, A. Hric || + nápověda
19:00 - 21:00
Zkouška
Umělecké vedení: Adamová S., Alechkevitch G., Heřman J., Kodet J., Kružík R., Tyshko K.
Umělci: Cukrová M., Koplík O., Licht M., Nosek V., Nykl D., Šedrlová D., Škarka J., Šveda R.
Poznámka 1: Ar. zk. – soli (with director) + tanečníci (dancers)
Poznámka 2: Scenes 1.2, 1.3, 1.4
Poznámka 3: + M. Řihák, D. Pernic, A. Hric || + nápověda
19:00 - 21:00
Zkouška
Poznámka 1: TECH. VED: Náznak scény dle dispozic S. Adamové
10:00 - 13:00
Zkouška
Umělecké vedení: Koňárek P.
Poznámka 1: Nestudovaní
16:00 - 18:30
Zkouška dětského sboru
14:00 - 18:00
Zkouška
15:00 - 17:00
Explikační porada
Poznámka 1: Manon Lescaut
Poznámka 2: 15:00 kostýmy
Poznámka 3: 15:45 scéna
11:15 - 14:00
Zkouška
15:30 - 17:30
Zkouška
Poznámka 1: Coco Chanel
09:00 - 11:00
Tematická prohlídka pro školy
Poznámka 1: David Vágner 9:30
10:00 - 14:00
Zkouška
Poznámka 1: 10:00-12:00 Jeřábek, Blumaier, Dejmal, Briešťanská, David, Veselý / 12:00-14:00 předešlí + Černá, Grygar, Kaloč, Sláma
St, 24.04.2024
17:30 - 18:00
Zkouška
Poznámka 1: Dvojnice + O. Blaha
19:00 - 22:15
Repríza
Umělecké vedení: Alechkevitch G., Blaha O., Ivanović M., Koňárek P.
Umělci: Berger P., Gattringerová E., Hoza T., Jägerová M., Krejčí V., Pavlů I., Součková D., Šrejma Kačírková J., Šťáva J.
09:00 - 11:00
Poznámka 1: workshop 30 žáků + prohlídka (jeviště, hlediště, tunel)
10:00 - 12:00
Zkouška
Poznámka 1: TECH. VED: Náznak scény dle dispozic S. Adamové
10:00 - 12:00
Aranžovací zkouška
Umělecké vedení: Adamová S., Heřman J., Karasová D., Kružík R.
Umělci: Hoza T., Koplík O., Licht M., Nosek V., Nykl D., Šedrlová D., Škarka J., Šveda R.
Poznámka 1: Ar. zk. – soli (with director)
Poznámka 2: Scenes 1.4, 1.5, 1.7, 1.8
Poznámka 3: + M. Řihák, D. Pernica, A. Hric || + nápověda
18:00 - 22:00
Zkouška
Umělecké vedení: Heřman J., Houfová J., Šnajdr P., Tyshko K.
Umělci: Cukrová M., Hoza T., Koplík O., Licht M., Mikulková H., Nosek V., Nykl D., Šedrlová D., Škarka J., Zaplatilová V.
Poznámka 1: Ar. zk. – soli (with director)
Poznámka 2: Scenes 1.6, 1.7, 1.8
Poznámka 3: + M. Řihák, D. Pernic, A. Hric || + nápověda
10:00 - 13:00
Zkouška
Umělecké vedení: Buchta M.
Poznámka 1: Celý sbor
09:00 - 11:00
Zkouška tanečníci
14:00 - 18:00
Zkouška
09:00 - 13:00
Zkouška
Poznámka 1: všichni
19:00 - 21:55
Představení pro DPMB
Čt, 25.04.2024
ČISTÍCÍ DEN
10:30 - 11:30
Prohlídka divadelních budov
10:00 - 13:00
Aranžovací zkouška
17:30 - 19:00
14:00 - 18:00
Zkouška
09:15 - 10:15
Provozní porada
15:00 - 16:00
Porada opery
10:00 - 14:00
Zkouška
Poznámka 1: všichni
19:00 - 22:00
Repríza s titulky
Poznámka 1: alt. J. Svojanovský, L. Pernička, K. Štorková
Poznámka 2: titulky zajišťuje I. Rodriguez
Pá, 26.04.2024
11:30 - 14:00
Zkouška
Poznámka 1: WALKING MAD ZKOUŠKA SE STĚNOU
19:00 - 21:10
Repríza
09:00 - 11:00
Workshop - blokace
Poznámka 1: Workshop: Jak se dělá opera
Poznámka 2: Foyer + prohlídka JD
Poznámka 3: Požadavky: odemčené WC, příchod školy hl vchodem
10:00 - 14:00
Aranžovací zkouška
18:00 - 21:00
Zkouška
14:00 - 18:00
Zkouška
09:45 - 11:00
Blokace JAMU
09:00 - 13:00
Zkouška
Poznámka 1: všichni
19:00 - 22:00
Habrman - koncert Ondřej Havelka a jeho MM
So, 27.04.2024
17:00 - 20:00
Repríza
16:30 - 17:00
Dramaturgický úvod
Poznámka 1: Dramaturgický úvod - Patricie Částková
12:00 - 23:59
Dejvické divadlo - představení Elegance molekuly (pro jejich partnera)
Poznámka 1: 12:00 - příjezd techniky, stavba, příprava světel/projekce/zvuk / 18:00 - zkouška + současně příchod diváků (welcome drink a drobné pohoštění) / 19:00 - začátek představení, délka představení 2h a 20min vč. přestávky
Poznámka 2: 21:30 - konec představení, začátek bourání / 23:30 - 0:00 hod. - konec bourání, vyklizení prostor
Poznámka 3: úklid a uvaděčské a šatnářské služby – 18 osob, 5, 5 hod. (17:00 – 22:30 hod.)
Ne, 28.04.2024
17:00 - 19:40
Repríza
19:00 - 22:00
Habrman - koncert Hana a Petr Ulrychovi
© 2015 ZAS Group