Týdenní ferman pro období od 15.04.2024 do 21.04.2024

Jeviště JD
Janáčkovo divadlo
Foyer JD
Janáčkovo divadlo
Zkušební jeviště JD
Janáčkovo divadlo
Sborový sál JD
Janáčkovo divadlo
Zkušebna orchestru JD
Janáčkovo divadlo
Baletní sál JD
Janáčkovo divadlo
Orchestřiště JD
Janáčkovo divadlo
Ansámblová zkušebna
Janáčkovo divadlo
Korepetiční místnost 5.33
Janáčkovo divadlo
Korepetiční místnost 5.34
Janáčkovo divadlo
Korepetiční místnost 5.46
Janáčkovo divadlo
Zasedačka JD
Janáčkovo divadlo
Nahrávací studio
Janáčkovo divadlo
Po, 15.04.2024
Pronájem Leoš Mareš
12:00 - 14:00
Zkouška
Poznámka 1: Dle dispozic O. Blahy
12:00 - 14:00
Zkouška
Umělecké vedení: Alechkevitch G., Blaha O.
Umělci: Szendiuch D.
14:00 - 18:00
Zkouška
10:00 - 13:00
Ansámblová zkouška
Umělecké vedení: Karasová D., Kružík R., Tyshko K.
Umělci: Bařák L., Cukrová M., Hoza T., Hrochová J., Koplík O., Licht M., Nosek V., Nykl D., Šedrlová D., Škarka J.
Poznámka 1: 1. jednání + Scene 2.4, 2.6 (Act 1 + Scene 2.4, 2.6)
18:00 - 20:00
Ansámblová zkouška
Umělecké vedení: Alechkevitch G., Houfová J., Kružík R.
Umělci: Bařák L., Cukrová M., Hrochová J., Licht M., Nykl D., Šedrlová D.
Poznámka 1: 2. jednání Scene 2.2, 2.3 (Act 2 Scene 2.2, 2.3)
14:00 - 17:00
Předávací porada
Út, 16.04.2024
19:00 - 21:10
Repríza
10:00 - 13:00
Zkouška
Umělecké vedení: Buchta M., Koňárek P.
Poznámka 1: 10:00 Glagolská - celý sbor
Poznámka 2: 11:40 Mrtvák - celý sbor muži
16:00 - 18:30
Zkouška dětského sboru
11:30 - 13:55
Zkouška
Poznámka 1: NDB 2
Poznámka 3: ASISTENTI
14:00 - 18:00
Zkouška
10:00 - 13:00
Ansámblová zkouška
Umělecké vedení: Karasová D., Kružík R., Tyshko K.
Umělci: Cukrová M., Hoza T., Hrochová J., Koplík O., Licht M., Nosek V., Nykl D., Šedrlová D., Škarka J.
Poznámka 1: 1. jednání + Scene 2.2, 2.4, 2.6 (Act 1 + Scene 2.2, 2.4, 2.6)
18:00 - 20:00
Ansámblová zkouška
Umělecké vedení: Alechkevitch G., Houfová J., Kružík R.
Umělci: Cukrová M., Licht M.
Poznámka 1: Scenes Orlando + Orlando
17:00 - 18:00
Zkouška
Umělecké vedení: Houfová J.
Umělci: Cukrová M.
15:30 - 17:00
Zkouška
Umělecké vedení: Karasová D.
Umělci: Berger P.
13:00 - 15:00
porada
St, 17.04.2024
11:30 - 12:30
Zkouška
Poznámka 1: Zkouška Sleepless na jevišti
13:00 - 14:30
Partnerská škola - Waldorf
Poznámka 1: Kapacita 6 studentů + pedagogický doprovod, příchod služebním vchodem
Poznámka 2: Ukázka JVT
Poznámka 3: M. Koláčková, V. Orenič., V. Kříž, E. Pruch Dočkalová
19:00 - 21:10
Repríza
09:00 - 10:45
Poznámka 1: workshop 30 žáků + prohlídka (jeviště, hlediště, tunel)
11:00 - 12:00
Prohlídka divadelních budov
18:15 - 18:45
Repríza
14:00 - 16:30
Aranžovací zkouška
Umělecké vedení: Alechkevitch G., Blaha O.
Umělci: Kružíková R.
17:00 - 21:00
Ansámblová zkouška
Umělecké vedení: Alechkevitch G., Buchta M., Karasová D., Koňárek P., Kružík R., Tyshko K.
Umělci: Berger P., Cupák V., Hoza R., Hoza T., Hrochová J., Kružíková R., Kubáň P., Levíček P., Malak Z., Martyniuk E., Mikecz K., Nosek V., Nykl D., Szendiuch D., Škarka J., Zampieri G.
Poznámka 1: 17:00 Zampieri | 17:15 + Berger, Martyniuk | 17:30 + Kubáň
Poznámka 2: 18:00 – 20:00 – Mrtvák komplet soli + sbor // From the House of The Dead - all soloists + choir
Poznámka 3: 20:00 – 21:00 – Glagolská mše komplet soli + sbor // Glagolitic Mass all soloists + choir
17:00 - 21:00
Ansámblová zk.
Poznámka 1: Prosím nachystat 17 židlí + pultů pro soli, pult pro dirigenta a židle pro celý sbor
18:00 - 21:00
Ansámblová zkouška
Poznámka 1: 18:00 - 20:00 Mrtvák
Poznámka 2: 20:00 - 21:00 Glagolská
Poznámka 3: viz sekce zkoušky
10:00 - 12:00
Zkouška
Umělecké vedení: Buchta M., Koňárek P.
Poznámka 1: 10:00 Glagolská - celý sbor
Poznámka 2: 11:40 Mrtvák - celý sbor muži
09:30 - 12:30
Zkouška
Umělecké vedení: Karasová D., Kružík R.
14:00 - 18:00
Zkouška
10:00 - 12:00
Zkouška
Umělecké vedení: Houfová J.
Umělci: Hrochová J.
11:00 - 12:00
Zkouška
Umělecké vedení: Alechkevitch G.
Umělci: Zampieri G.
13:00 - 14:00
Zkouška
Umělecké vedení: Alechkevitch G.
Umělci: Levíček P.
13:00 - 16:00
Velká dram. rada DSB
13:00 - 14:30
Partnerská škola - Waldorf
Poznámka 1: Ukázka pro Waldorf
Poznámka 2: V. Kříž, E. Pruch Dočkalová
Čt, 18.04.2024
11:00 - 14:00
Aranžovací zkouška
Poznámka 1: Z mrtvého domu
Poznámka 2: viz sekce zkoušky
11:00 - 14:00
Zkouška
Poznámka 1: V dekoraci || Dle dispozic O. Blahy
Poznámka 2: Prosím orchestřiště vyjeté nahoře, Steinway
11:00 - 14:00
Aranžovací zkouška
Umělecké vedení: Alechkevitch G., Blaha O., Buchta M., Heřman J., Tyshko K.
Umělci: Bařák L., Berger P., Cupák V., Hoza R., Hoza T., Hrochová J., Kružíková R., Kubáň P., Levíček P., Malak Z., Martyniuk E., Mikecz K., Nosek V., Nykl D., Szendiuch D., Škarka J., Zampieri G.
Poznámka 1: Z MRTVÉHO DOMU - soli + sbor || + Heriban, Antalová, Novotná || + nápověda
Poznámka 2: Prosím orchestřiště vyjeté nahoře, Steinway
Poznámka 3: Absence: Kněžíková
17:00 - 18:00
Aranžovací zkouška
Umělecké vedení: Blaha O., Heřman J.
Poznámka 1: Zkouška komparsu
18:00 - 20:00
Aranžovací zkouška
Umělecké vedení: Blaha O., Heřman J., Karasová D., Koňárek P., Kružík R.
Umělci: Bařák L., Berger P., Cupák V., Hoza R., Hoza T., Hrochová J., Kněžíková K., Kružíková R., Levíček P., Malak Z., Martyniuk E., Mikecz K., Nosek V., Nykl D., Szendiuch D., Škarka J., Zampieri G.
Poznámka 1: GLAGOLSKÁ MŠE - soli + sbor || + Heriban, Antalová, Novotná, kompars || + nápověda
Poznámka 2: Absence: Kubáň
18:00 - 20:00
Zkouška
Poznámka 1: + od 17:00 zkouška komparsu na jevišti
Poznámka 2: V dekoraci || Dle dispozic O. Blahy
18:00 - 20:00
Aranžovací zkouška
Poznámka 1: Glagolská mše
Poznámka 2: viz sekce zkoušky
09:00 - 11:00
Poznámka 1: workshop 30 žáků + prohlídka (jeviště, hlediště, tunel)
17:30 - 19:00
Zkouška dětského sboru
09:30 - 12:30
Zkouška
Umělecké vedení: Karasová D., Kružík R.
08:00 - 13:00
Zkouška
Poznámka 1: Studio Marta/ Prosím recepci o blokaci místnosti Darkroom pro Studio Marta
14:00 - 18:00
Zkouška
10:00 - 11:00
Porada dramaturgů - křest knihy
Pá, 19.04.2024
10:30 - 14:00
Oprašovací zkouška
Umělecké vedení: Alechkevitch G., Blaha O., Buchta M., Heřman J., Karasová D., Koňárek P., Kružík R.
Umělci: Bařák L., Berger P., Cupák V., Hoza R., Hoza T., Hrochová J., Kněžíková K., Kružíková R., Kubáň P., Levíček P., Malak Z., Martyniuk E., Mikecz K., Nosek V., Nykl D., Szendiuch D., Škarka J., Zampieri G.
Poznámka 1: V kostýmech, bez líčení || R. Kružíková - zkouška pleše (nástup 9:00)
Poznámka 2: + Heriban, Antalová, Novotná || + kompars || + tympány na jevišti || + varhany (Kolář)
Poznámka 3: + nápověda
10:30 - 14:00
Oprašovací zkouška
Poznámka 1: V kostýmech, bez líčení
Poznámka 2: viz sekce zkoušky
10:30 - 14:00
Oprašovací zkouška
15:30 - 17:30
Zkouška
Poznámka 1: WALKING MAD ZKOUŠKA SE STĚNOU
11:00 - 12:30
Workshop Jak se dělá balet pro školy
Poznámka 1: Otevřené toalety v přízemí foyer. Položení baletizolu u zrcadla v přízemí naproti šatnám.
08:00 - 13:00
Zkouška
Poznámka 1: Studio Marta/ Prosím recepci o blokaci místnosti Darkroom pro Studio Marta
14:00 - 18:00
Zkouška
10:30 - 14:00
Oprašovací zkouška
09:00 - 10:00
UROJO
10:30 - 11:30
Waldorf. škola setkání s libretistkou
Poznámka 1: Studenti příchod služebním vchodem. Max 7 os.
Poznámka 2: Viktorie Knotková, P. Částková
So, 20.04.2024
18:00 - 21:00
Repríza
Umělecké vedení: Blaha O., Buchta M., Karasová D., Koňárek P., Kružík R.
Umělci: Bařák L., Berger P., Cupák V., Hoza R., Hoza T., Hrochová J., Kněžíková K., Kružíková R., Kubáň P., Levíček P., Malak Z., Martyniuk E., Mikecz K., Nosek V., Nykl D., Szendiuch D., Škarka J., Zampieri G.
Poznámka 1: Nástup na pleše 15:00
Poznámka 2: + Heriban, Antalová, Novotná || + kompars || + tympány na jevišti || + varhany (Kolář)
17:30 - 18:00
Dramaturgický úvod
Umělecké vedení: Částková P.
Ne, 21.04.2024
Pronájem Leoš Mareš
© 2015 ZAS Group