Týdenní ferman pro období od 22.04.2024 do 28.04.2024 - opera

Jeviště JD
Janáčkovo divadlo
Foyer JD
Janáčkovo divadlo
Zkušební jeviště JD
Janáčkovo divadlo
Sborový sál JD
Janáčkovo divadlo
Baletní sál JD
Janáčkovo divadlo
Korepetiční místnost 5.33
Janáčkovo divadlo
Zasedačka JD
Janáčkovo divadlo
Krejčovny
Ředitelství
Po, 22.04.2024
Technická zkouška
12:00 - 14:00
Úvod
Umělecké vedení: Adamová S., Částková P., Heřman J., Karasová D., Kodet J., Kružík R., Šnajdr P.
Umělci: Bařák L., Cukrová M., Hoza T., Hrochová J., Jägerová M., Koplík O., Licht M., Nosek V., Nykl D., Šedrlová D., Škarka J., Šveda R.
Poznámka 1: 12:00 - 13:00 - úvod (introduction) – všichni soli + tanečníci (dancers) || + M. Řihák, D. Pernica, A. Hric
Poznámka 2: 13:00 - 14:00 - Prologue – Orlando m., Orlando f., Judge, Reporter, Greene, Poet I, Poet II + tanečníci || + nápověda
Poznámka 3: Na zkoušce se fotí za účelem propagace NdB. // The rehearsal will be photographed for NdB promotion purposes.
12:00 - 14:00
Úvod + zkouška
Poznámka 1: TECH. VED: Dle dispozic S. Adamové
18:00 - 21:00
Zkouška
Poznámka 1: TECH. VED: Náznak scény dle dispozic S. Adamové
18:00 - 21:00
Aranžovací zkouška
Umělecké vedení: Adamová S., Alechkevitch G., Heřman J., Kodet J., Kružík R., Tyshko K.
Umělci: Cukrová M., Koplík O., Licht M., Nosek V., Nykl D., Šedrlová D., Škarka J., Šveda R.
Poznámka 1: Soli (with director) + tanečníci-muži (male dancers)
Poznámka 2: Prologue, Scenes 1.1, 1.2, 1.3
Poznámka 3: + M. Řihák, D. Pernica, A. Hric || + nápověda
14:00 - 18:00
Zkouška
10:00 - 12:00
Zkouška
Umělecké vedení: Houfová J.
Umělci: Hrochová J.
Zkouška kostýmů s výtvarnicí
Poznámka 1: 10:45 Nosek || 11:15 Bařák
Poznámka 2: 13:15 Hoza T. || 13:45 Šveda
Poznámka 3: 14:15 Koplík
Út, 23.04.2024
Technická zkouška
Poznámka 1: Předání scény 14:00
10:00 - 14:00
Zkouška
Poznámka 1: TECH. VED: Náznak scény dle dispozic S. Adamové
10:00 - 14:00
Aranžovací zkouška
Umělecké vedení: Adamová S., Heřman J., Houfová J., Karasová D., Kodet J., Kružík R.
Umělci: Cukrová M., Koplík O., Licht M., Nosek V., Nykl D., Šedrlová D., Škarka J., Šveda R.
Poznámka 1: Ar. zk. – soli (with director) + tanečníci (dancers)
Poznámka 2: Scenes 1.2, 1.3, 1.4
Poznámka 3: + M. Řihák, D. Pernic, A. Hric || + nápověda
19:00 - 21:00
Zkouška
Umělecké vedení: Adamová S., Alechkevitch G., Heřman J., Kodet J., Kružík R., Tyshko K.
Umělci: Cukrová M., Koplík O., Licht M., Nosek V., Nykl D., Šedrlová D., Škarka J., Šveda R.
Poznámka 1: Ar. zk. – soli (with director) + tanečníci (dancers)
Poznámka 2: Scenes 1.2, 1.3, 1.4
Poznámka 3: + M. Řihák, D. Pernic, A. Hric || + nápověda
19:00 - 21:00
Zkouška
Poznámka 1: TECH. VED: Náznak scény dle dispozic S. Adamové
10:00 - 13:00
Zkouška
Umělecké vedení: Koňárek P.
Poznámka 1: Nestudovaní
16:00 - 18:30
Zkouška dětského sboru
14:00 - 18:00
Zkouška
15:00 - 17:00
Explikační porada
Poznámka 1: Manon Lescaut
Poznámka 2: 15:00 kostýmy
Poznámka 3: 15:45 scéna
St, 24.04.2024
17:30 - 18:00
Zkouška
Poznámka 1: Dvojnice + O. Blaha
19:00 - 22:15
Repríza
Umělecké vedení: Alechkevitch G., Blaha O., Ivanović M., Koňárek P.
Umělci: Berger P., Gattringerová E., Hoza T., Jägerová M., Krejčí V., Pavlů I., Součková D., Šrejma Kačírková J., Šťáva J.
10:00 - 12:00
Zkouška
Poznámka 1: TECH. VED: Náznak scény dle dispozic S. Adamové
10:00 - 12:00
Aranžovací zkouška
Umělecké vedení: Adamová S., Heřman J., Karasová D., Kružík R.
Umělci: Hoza T., Koplík O., Licht M., Nosek V., Nykl D., Šedrlová D., Škarka J., Šveda R.
Poznámka 1: Ar. zk. – soli (with director)
Poznámka 2: Scenes 1.4, 1.5, 1.7, 1.8
Poznámka 3: + M. Řihák, D. Pernica, A. Hric || + nápověda
18:00 - 22:00
Zkouška
Umělecké vedení: Heřman J., Houfová J., Šnajdr P., Tyshko K.
Umělci: Cukrová M., Hoza T., Koplík O., Licht M., Mikulková H., Nosek V., Nykl D., Šedrlová D., Škarka J., Zaplatilová V.
Poznámka 1: Ar. zk. – soli (with director)
Poznámka 2: Scenes 1.6, 1.7, 1.8
Poznámka 3: + M. Řihák, D. Pernic, A. Hric || + nápověda
10:00 - 13:00
Zkouška
Umělecké vedení: Buchta M.
Poznámka 1: Celý sbor
09:00 - 11:00
Zkouška tanečníci
14:00 - 18:00
Zkouška
Čt, 25.04.2024
ČISTÍCÍ DEN
10:30 - 11:30
Prohlídka divadelních budov
10:00 - 13:00
Aranžovací zkouška
17:30 - 19:00
14:00 - 18:00
Zkouška
09:15 - 10:15
Provozní porada
15:00 - 16:00
Porada opery
Pá, 26.04.2024
09:00 - 11:00
Workshop - blokace
Poznámka 1: Workshop: Jak se dělá opera
Poznámka 2: Foyer + prohlídka JD
Poznámka 3: Požadavky: odemčené WC, příchod školy hl vchodem
10:00 - 14:00
Aranžovací zkouška
18:00 - 21:00
Zkouška
14:00 - 18:00
Zkouška
09:45 - 11:00
Blokace JAMU
So, 27.04.2024
17:00 - 20:00
Repríza
16:30 - 17:00
Dramaturgický úvod
Poznámka 1: Dramaturgický úvod - Patricie Částková
Ne, 28.04.2024
17:00 - 19:40
Repríza
© 2015 ZAS Group